Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τυχαια συναντηση με τη Νικολ η αλλιως "Μικυ το γατί" οπως ηταν γνωστη παλαιοτερα, συναντηθηκαμε στην Ιασωνος καθως πηγαινε να παρει καφε και μετα για δουλεια.
Αγκαλιες φιλια ματσ μουτσ με την κορασιδα που ελειπε 3 χρονια απο την πιατσα και αναπολουσα τα γαμησια που εκανα μαζι της.
Μου ειπε που δουλευει και αμεσως πηγαμε μαζι στον οικο οπου με εβαλε σε δωματιο και περιμενα να ετοιμαστει και να μου ερθει.
Η Νικολ ειναι γυρω στο 1,60 υψος με πλακα στηθος και αδυνατο κορμακι με πεταχτο κωλαρακι, το προσωπακι της ειναι σεξι και πονηρο με ομορφα στρογγυλα γατίσα ματια με εντονο διαπεραστικο βλεμμα.
Το προγραμμα της ειναι απλο στα 10 ευρω.
Εισοδος της κορασιδας στο δωματιο οπου επεσε ενα χαμουρεμα στα ορθια χουφτωνοντας τα μικροσκοπικα κωλομερια της και γλειφωντας το λαιμο της.
Αν και το επιδιωξα δεν ανταποκριθηκε σε γλωσσοφιλα ή στοματοφιλα.
Την ξαπλωσα στο κρεββατι και της εβγαλα το στρινκ.
Λογω της παλιας μας γνωριμιας με αφησε και της ρουφηξα το μικροσκοπικο μουνι της και εγλειψα και την βελουδινη πισω τρυπουλα της.
Κανονικα δεν επρεπε να το αναφερω καθολου αυτο αλλα το κανω γιατι σε παλιους πελατες κανει και το κατι παραπανω μεσα στο δωματιο, οι υπολοιποι θα φατε ακυρο.
Αφου ρουφηξα μουνοζουμο/κωλοζουμο μου περασε καποτα σε ετοιμοπολεμο πεος και μου αρχισε μια πιπουλα αργη και ρηχη.
Δεν τον επαιρνε ολο μεσα στο στομα αλλα μεχρι τη μεση και το παιχνιδι γινοταν κυριως με τη γλωσσα της γλειφωντας το πουτσοκεφαλο κυκλικα κοιτωντας με στα ματια με αυτο το σεξι πονηρο βλεμμα της.
Η σταση του σωματος της ηταν τετοια που δε μπορουσα να πλησιασω τρυπες για χαϊδεμα.
Την ανεβασα απο πανω οπου εκατσε στο καυλι μου με τα γονατα στο στρωμα μεχρι να μπει ολος μεσα.
Με αργες κινησεις κουνιοταν ρυθμικα πανω στο καυλι μου ωστοσο ετσι δε θα εχυνα ποτές..
Την εβαλα στα τεσσερα και την τιμωρησα με δυνατο πισοκολλητο για τα 3 χρονια που ελειπε απο την πιατσα.
Η Νικολ εκατσε και τον εφαγε χωρις να κλεψει και εβγαζε και βογγητα ηδονης μιας και τον ετρωγε δυνατα.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου με το ενα ποδι της πανω στον ωμο μου και το κορμι της ελαφρα πλαγιασμενο της εριξα δυνατα καρφωματα.
Το μουνι συντομα εγινε υγρο και οι διεισδυσεις ηταν ανετες και γλιστερες αφου υπηρχε γυναικειο χυσοζουμο.
Η αισθηση του μουνιου της χωρις χρηση κρεμας ηταν ικανοποιητικη, καταλαβαινα οτι γαμουσα ενα υγρο μουνι και οχι μια κενη τρυπα.
Οσο τη γαμουσα σε αυτη τη σταση η Νικολ μου μιλουσε,
"γαμησε το δυνατα" - "θελω πουτσα για αυτο γυρισα στη δουλεια"-
"βαλτον μου ολο μεσα".
Δεν ξερω αμα τα εννοουσε η οχι, δε με ενοιαζε κιολας, ξερω μονο οτι φτιαχτηκα εγκεφαλικα και εχυσα σα ταυρος μεσα στο μουνι της σπρωχνοντας οσο πιο βαθια μπορουσα.
Μετα απο στραγγιγμα η κορασις ντυθηκε και με αποχαιρετησε με φιλακια στο μαγουλο λεγοντας μου οτι με περιμενει ξανα.
Εμεινα ανετο δεκαλεπτο στο δωματιο χωρις ενοχληση απο τσατσο παρα την κοσμοσυρροη στο σαλονι που περιμενε να την καταγαμησει.


Συμπερασματικα η Νικολ ειναι μια αρκετα νοστιμη πετιτ κρασιδα με καλο κορμακι.
Τον τρωει δυνατα χωρις παραπονα.
Εχει μια συμπεριφορα στο γαμησι καπως "πλαστικη"- "προκατ" ωστοσο βαζει και νάζι μεσα κανοντας τη αληθοφανη.
Ισως ειναι καλη ηθοποιος, το αποτελεμα μετραει ομως, εχυσα με ορμη μεσα της φευγοντας αναλαφρος και ξεκαυλωμενος.
Αυτο ηταν το ζητουμενο.
Σιγουρα θα ξανατιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.867
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, sweeper, Jabberwocky και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2021
Αν η γκόμενα δουλέψει στο μπουρδέλο δεν το ξεχναει..Ξαναγυρίζει γιατι εχει συνηθίσει στην πούτσα και στα ευκολα λεφτά. Πάντα ξαναγυρίζει. Ευτυχως για μας.
review reaction 1 dmtrsxxx
13 Μαρτίου, 2022
Φίλε εισαι καλά? γλυφομούνι και κωλογλύψιμο εκεί που γλείφουν οι Πάκηδες?Money MouthMoney MouthMoney Mouth
S
stefas31
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2