Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 21 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μπουκαρα στο συγκεκριμένο μπουρδελο να δω μήπως παίζει κάνα καλό μιλφακι και βγήκα μια κοντή χοντρή μιλφ προς γρεινι μάλλον ρωσικής καταγωγής δεν ρώτησα και δεν ξέρω τι με έπιασε και λέω θα την πάρω.Πληρωσα και περίμενα πολύ λίγο.Μπηκε μέσα χαμογελαστή και ευδιάθετη και αρχίσαμε παιχνίδι στα όρθια χωρίς βιασύνες και κατόπιν οδηγηθήκαμε στο κρεβάτι.Στο κρεβάτι έκανε πολλές απόπειρες για γλωσσοφιλα αλλά τα απέφυγα Παναγία μου.Μετα εγλυφε πολύ καλά τα αρχιδια και το στοματικό ήταν ελεύθερο και πολύ καλό τόσο σε διάρκεια όσο και σε ποιότητα.Στο σεξ την πήρα στο πλαγιαστο και μετά από λίγο τελείωσα.Οταν πλενομουνα μου είχε πιάσει την συζήτηση τόση ώρα στο δωμάτιο και εγώ δεν της έδινα σημασία και αυτή συνέχιζε ώσπου κόντεψα να βγω από το δωμάτιο μαζί της χαχα.Ενταξει δεν λέω πολύ τίμια από υπηρεσίες και το 20ρικο αντικειμενικά το τιμάει αλλά είναι κοντή χοντρή και καθόλου εμφανίσιμη οπότε δεν θα ξαναπαω.Την πήρα μόνο και μόνο για την καλτιλα.Για αυτό λοιπόν όποιος είναι πολύ καλτ τύπος και δεν έχει θέμα με γυναίκες που είναι σαν την συγκεκριμένη μπορεί να πάει άφοβα γιατί το 20ρικο θα πιασει τόπο για τους υπόλοιπους δεν την προτείνω καθόλου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
598
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 giorgiodelafuentes2, olddog, Bonecrusher και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού