Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είχα σκοπό να πάω να γαμησω την Κορινα στο Φωκαιας 24 αλλά δεν ήταν εκεί και η τσατσα μου είπε να πάω στο Φωκαίας 27 όροφος αλλά δεν ήταν ούτε εκεί πήγα και στο ισόγειο αλλά τζίφος και έτσι πήγα στο διδύμου 27 όπου εκεί βρίσκονταν η Αναστασία και η Βικτώρια.Περασα με την Βικτώρια όπου την προηγούμενη Τετάρτη που είχα πάει είχε ρεπό.Ειχα 2 δωμάτια αναμονή και περίμενα αρκετά γιατί στο 2ο δωμάτιο ήταν ένας παππούς που δεν τελείωνε με τίποτα και η Βικτώρια του έλεγε αν έχει πρόβλημα με την καρδιά του στα αγγλικά.Τελοσπαντων μετά ήρθε σε μένα όπου έπαθα πλάκα γιατί είναι πολύ ψηλή εμένα στο πρόσωπο μου αρέσει αρκετά με ποδαρες σαν μαρμαροκολωνες και ωραία βυζια.Ξεκινησε γλυφοντας αριστοτεχνικα τα αρχιδια κατόπιν μου έγλυψε το κωλο τέλεια και με ρώτησε για πιπα αλλά της είπα να μην μου παρει γιατί ίσα ίσα αν τον ακουμπαγε θα τελείωνα.Μετα λοιπόν της είπα για 69 πολύ ωραίο μουνακι η τύπισσα για γλύψιμο και όποιος έχει φετίχ τα αξυριστα μουνια να σπεύσει γιατι είναι hairy η κυρία.Επειτα στο σεξ την πήρα στα 4 και μετά από λίγο τελείωσα.Τελος προσωπικά είχα πάρα πολύ καιρό να περάσω τόσο μα τόσο πολύ καλά εντάξει και άλλες φορές έχω περάσει πολύ κομπλέ αλλά η σημερινή κατάθεση είναι αξιομνημονευτη και δικαιολογημενα ξεχώρισε.Αυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
598
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, cocos30, olddog και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2021
Ο οικος ειναι εγγυηση..Το εχω τιμήσει πολλάκις βεβαιως, βεβαιως...
review reaction 1 cocos30, Nopainnogain
16 Σεπτεμβρίου, 2021
Συμφωνώ την προηγούμενη Τετάρτη είχα πάει με την Αναστασία επίσης πέρασα πολύ καλά αλλά βέβαια η Βικτώρια είναι μια κατηγορία μόνη της.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2