Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 292 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Κυριακή που μας πέρασε μετά από βόλτα στο Μεταξουργείο και κατάθεση σε στανταράκι μου οι καύλες αντί να κοπάσουν αυξήθηκαν , έτσι αποφάσισα να συνεχίσω Φυλής και πέριξ για αναζήτηση και δεύτερης κατάθεσης .
Κλασσικά πολλά σπίτια κλειστά , φτάνοντας εδώ η υπηρεσία μου είπε ότι δουλεύουν Βικτόρια και Φωτεινή γνωστές και οι δύο , Φωτεινή την έχω πάρει 3 φορές πριν τελικά την απορρίψω… Την πήρα τρείς φορές σε διάστημα 5 ημερών όταν πρωτοξεκίνησε, μια στο Ιουλιανού και δύο στο αδερφό τότε Διδύμου 27 εδώ δηλαδή , και ενώ η πρώτη μας συνεδρία ήταν πολύ καλή οι άλλες δύο στη συνέχεια δεν ήταν το ίδιο , δεν είχα ξανασυναντήσει τόσο κρύα γυναικά ποτέ στην πορνοκαριέρα μου και μάλιστα σε συζητήσεις σε φίλους έλεγα ότι δεν κάνει ούτε για πίπα να την πάρεις , μιλώντας πρόσφατα όμως με μύστη που εμπιστεύομαι πολύ μου παρουσίασε εικόνα της που εγώ είχα διαπιστώσει μόνο τη πρώτη μας φορά .
Τελικά τον εμπιστεύτηκα και δεν έχασα , ήταν σα να πήγα με άλλη κοπέλα… Λοιπόν καταρχήν η Φωτεινή είναι μια μελαχρινή μίλφ ψηλή ,ενδεικτικά θα πω ότι με τακούνια ίσως και να με περνάει 1-2 πόντους και είμαι 1,85 , με κανονικό ωραίο κορμί ποδάρες(με απίστευτη ευλυγισία, κάτι που το είχα διαπιστώσει και από τις άλλες δυο φορές ) και 2αράκι συν βυζί .
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο μετά από 15λέπτη αναμονή στο σαλόνι , μίας και είχε δύο δωμάτια να περάσει και η υπηρεσία δε με πέρασε στο 3ο δωμάτιο για να είναι ελεύθερο σε περίπτωση που κάποιος ερχόταν και ήθελε να πάρει την Βικτόρια .
Φρεσκαρίστηκα και ξανά αναμονή περίπου αλλά 20 λεπτά αφού είχε και τον 2ο πελάτη πρίν από μένα , μπήκε στο δωμάτιο ζήτησε συγνώμη για που περίμενα και μετά της έφυγε ένα ουάου , τι έπαθες την ρώτησα και μου είπε επιτέλους και ένας ψηλός σπάνια βλέπω αν και οι Έλληνες είστε ψηλοί συνέχισε .
Αγκαλιαστήκαμε όρθιοι και αρχίσαμε να φιλιόμαστε , έπαιζα με το μουνάκι της και αυτή έπαιζε τον πούτσο μου , έβγαλε τα εσώρουχα της , κατέβηκε από τα τακούνια της , γύρισε με την πλάτη της προς τα εμένα και άρχισε να τρίβεται πάνω μου και πιο πολύ το κωλαράκι της στον πούτσο μου , σήκωσε τα μαλλιά της σα να με προσκάλεσε να φιλήσω το λαιμό της , το έκανα , στη συνέχεια με το ένα χέρι έτριβα το μουνί της που σιγά σιγά άρχιζε να γίνεται μούσκεμα και με το άλλο χάιδευα τα στήθη της , μεταφερθήκαμε στο κρεβάτι της είπα να ξαπλώσει και χώθηκα ανάμεσα στις ποδάρες της και άρχισα να απολαμβάνω το μουνάκι της και αυτή το γλείψιμο μου , το μόνο που δε μου άρεσε σήμερα ήταν ότι μετά από κάνα 5λέπτο που έγλυφα προσποιήθηκε ότι τελειώνει, τέλος πάντων , μου είπε να ξαπλώσω για να με περιποιηθεί και αυτή , ήταν καλή στη πίπα στην πρώτη μας φορά αλλά τώρα την βρήκα ακόμα πιο καλή , πίπα βαθιά υγρή με αυξομειώσεις ρυθμού καθόλου χέρι λάγνες ματιές πέρασμα από τα αρχίδια .
Πέρασμα προφυλακτικού και όλο το γαμίσι με αυτή ανάσκελα σε διάφορες παραλλαγές , βασικά μετά από καιρό μία κοπέλα που οδηγούσε αυτή , πρώτα τα πόδια της τελείως ανοιχτά στο πλάι , μετά τέρμα πίσω , στη συνέχεια πάνω από τους ώμους μου γενικά πάρα πολύ μεγάλη ευλυγισία και αντοχή σε δυνατούς ρυθμούς , το τελείωμα στο πρόθυμο στοματάκι της .
Στο δωμάτιο έκατσα λίγο από 20λέπτο και πέρασα υπέροχα , σύντομα θα την ξανατιμήσω και ελπίζω να μην επαναληφθεί το παρελθόν .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.660
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, Accountant, giorgiodelafuentes2 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού