Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα στους απανταχου φίλους των πηδηχτηριων. Θα σας εκθέσω την εμπειρία μου από το συγκεκριμένο πορνείο. Μπαίνω λοιπόν με μια μπουρδελοπαρεα στην οδό Κολωνού της μπουρδελουπολεως της Αθήνας και μετά από βολτουλα στα λοιπά πηδηχτηρια αποφασίσαμε πως το κατάλληλο Περιστεράκι για να χτιστεί η εμπειρία αρχάριου ήταν η Βανέσα. Κοπέλα περί τα 20 έτη με ύψος 1,55-1,60 με πολύ ωραίο στήθος και συμπαθητικά οπίσθια ενώ δεν ήξερε γρι ελληνικά. Εισερχομαι εκεί μέσα λοιπόν μπαίνω μέσα στο δωμάτιο το οποίο μου έβγαζε μια έντονη μυρωδιά ιδροκωλιλας-σπερματιλας από τους προηγούμενους πηδηχτές. Αρχίζει λοιπόν η υπηρεσία η οποία περιλάμβανε πολύ καλό ποιοτικό στοματικό όλες τις στάσεις και ελεύθερα πιασίματα για μισή ώρα. Δοκιμή σε 3 στάσεις (ιεραποστολικό-καουμποισσα και ανάποδη καουμποισσα). Στις στάσεις που εκείνη είχε τα ηνία του Βουκεφάλα δεν συμμετείχε έντονα και αναγκάστηκα εγώ να παλλω το πέος μου εντός της κολπικής της χώρας με αποτέλεσμα να ξεζουμιστω από ενέργεια καθώς είχα να φάω 9 ώρες και εν τέλει να μην ολοκληρώσω. Σαν να μην έφτανε ότι η κοπέλα επί 3 λεπτά είχε πέσει πάνω μου χωρίς να κουνιέται, έρχεται και ο Τσάτσος ανοίγει την πόρτα χωρίς να χτυπήσει και φωνάζει αγγλιστί ΦΙΝΙΣ ΤΑΙΜ βλεποντας τους ιδιωτικούς μου όρχεις. Ευχαριστώ πολύ την κοπέλα που είχε καβαλήσει τον Βουκεφάλα και δεν τον είδε κ Τσάτσος ο οποίος μου φάνηκε λίγο κουνιστος, τους καληνυχτισα και έφυγα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βανέσα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
15€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
bourdelopnixtis2003
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
174
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος , alpula και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2021
Να χαίρεσαι που δεν μπήκε στα μουλωχτά και δεν στα έπιασε!!
Ασε που πιστευω πως το έκανε εσκεμμένα για να σε κοζαρει ο παλιοπουστας!
review reaction 3 Philanderer
15 Σεπτεμβρίου, 2021
Βανέσα λοιπόν.
Έχω να πω πολύ όμορφο κορίτσι αλλά πολύ ρεμπελοσκυλο/τέμπλα έπρεπε να κουνιέμαι σαν τον Φελπς να πούμε μπας και αλλά τίποτα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2