Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
α) 4/9/2021
β) 1ή πρωινή βάρδια ,
γ) 20€,
δ) Κορίνα,
ε) Ξανθιά, νταρντάνα, με πολύ μεγάλα βυζιά
στ) Το προηγούμενο Σάββατο οι καύλες είχαν πιάσει κόκκινο....Πλέον στα μπουρδέλα πάω σπάνια και αυτό μόνο για καμιά πίπα αφού έχω καλομάθει στα μασατζίδικα που αποτελούν το μεγαλύτερο vfm για μένα. Αφού περιπλανήθηκα σε κάποια μασατζίδικα (για τα οποία θα αναφερθώ στην επόμενη κριτική που αφορά μασατζίδικο) και δεν βρήκα τίποτα της προκοπής , έκανα ένα πέρασμα απο την Φυλής. Πέρασμα στον εν λόγω οίκο όπου ήταν η Κορίνα.
Η Κορίνα είναι μια ρωσσίδα νταρντάνα που την είχα πάρει και προ καραντίνας. Ξανθιά κοντό μαλλί, και μεγάλα πεσμένα βυζιά που κρύβει επιμελώς το πέσιμο τους φορώντας ολόσωμο εσώρουχο. Στα του αγώνα της έδωσα ακάποτο τσιμπούκι , αφού μου καθάρισε το καυλί με υγρομάντηλο. Μου ζήτησε να μην τη χύσω στο στόμα που σεβάστηκα και την έχυσα στα πελώρια βυζόμπαλα της. Για γαμήσι με τη συγκεκριμένη δεν ψηνόμουνα(αφού είχα σκοπό να πάω και σε μασατζίδικο μετά) αφού την έχω ξαναπηδήξει με καλή ανάμνηση όσο αφορά τη συμπεριφορά της. Σε γενικές γραμμές σίγουρα το σέβεται το εικοσάρικο σου , αλλά είναι μιλφ προ γκίλφ για λάτρεις των large και επίπεδου Φυλής. Τίμια και ότι πρέπει για να φύγουν τα πρώτα τα χοντρά.Το μαγαζί καθαρό με καθαρά σεντόνια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
6.131
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, giorgiodelafuentes2, Bonecrusher και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού