Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα πάει πρόσφατα στο Λ73 για άλλο πουτανάκι που έλειπε και είδα για μια στιγμή την Έμμυ. Ωραίο μικροτατο ξεκαυλωτηρι σκέφτηκα.

Έριξα μάτι σε κάνα δυο κριτικές στο μπου και βουρ για να τρυπησω το μικρό.

Ημέρα Δευτέρα. Η πρωινή τσατσά καλη σε ότι έλεγε και έκανε. Δε κατάφερα να υποπτευτω καμία κουτοπονηριά ή στραβομαρα μέσα στο κεφάλι της. Έφερε από μόνη της πετσέτα για ντουζάκι. Ο χώρος παντού ωραίος και καθαρός (όσο πιάνει το μάτι).

Η Έμμυ είναι νεότατη. Έχει ξανθό μαλλί με καστανή ριζα. Σφιχτό νεότατο ωραίο σώμα, μέτρια υπέροχα βυζάκια. Το προσωπάκι της όχι τόσο καλό όσο το σώμα της. Ωραίο δέρμα ψιλομαυρισμένο ομοιόμορφα. Έχει εμφανισιμο μουνί με ωραίο χρώμα.

Το μόνο φάουλ οι ξυρισμένες γάμπες που ψιλογρανζουναγανε. Πρέπει να κάνει αποτρίχωση εκεί.

Το μικρό έχει αυτό που μου αρέσει περισσότερο από όλα. Καλή διάθεση να περάσει ο γαμέας καλά. Ξεκίνησα γλειφωντας και φιλοντας λαιμό και βυζιά.

Μετά ξεκίνησε πιπα άνευ καποτας χωρίς να ρωτήσει αλλά την άφησα θέλωντας να καμαρώσω το προσωπάκι της μπουκωμενο με τον γυμνό ψωλο μου.

Η πιπα της είναι αρκετά καλή για την ηλικία και το παρουσιαστικο της. Τον βεντουζαρει καλά. Έδινε άνετα πρόσβαση στο μουνί της για να της το χαϊδεύω.

Για αρχή την έβαλα από πάνω. Ρώτησε αν θέλω αντιστροφή στάση αλλά εγώ ήθελα να βλέπω το μπροστινό της σύστημα. Χωροπηδαγε με σχετικά καλό ρυθμό.

Μετά την έστεισα στα τέσσερα, όπου τον έπαιρνε κανονικότατα χωρίς κανένα κλέψιμο και εξαιρετικό στήσιμο. Σε μια φάση έπιασε το χέρι μου και το έβαλε στην κωλοτρυπιδα της για να της την χαϊδεύω.

Μου πρότεινε και πλάγια στάση αλλά μια και ένοιωθα ότι θα τελείωνα την έβαλα για ιεραποστολικό.

Την καταγαμησα σε διάφορες παραλλαγές και έκανε πολύ καυλωτικους μορφασμους που καραγουσταρω. Αντέχει δυνατό γαμηση. Τελείωσα μέσα της.


Η Έμμυ έχει πολύ καλή ρωσιδοσυμπεριφορά και ωραίο νεανικό παρουσιαστικο. Αξίζει τα λεφτά της.

Όλο το πακέτο ήταν καλό: τάνα + χώρος με ντουζ (αλλά χωρίς καθρέπτες) + συμπεριφορά τσατσάς.

Σίγουρα θα ξαναπάω να ξαναγαμησω το μικρό*.

+ πολύ νεα με σφιχτο συμμετρικό σώμα, ευγενική, καθαρή, δεν βιάζεται. Πολύ καλη συμπεριφορά.

- Κανένα μειωνεκτημα.

*Ξαναπήγα μετά 5 ημερών. Το μικρό πρέπει να ήταν πριν την περίοδο. Ποναγαν οι ρογες της και δεν είχε την ίδια ευχάριστη συμπεριφορά. Δεν ήταν κακία ή στραβή όμως. Λόγο ξενερας δεν τελείωνα. Εκατσα μέσα 14 λεπτά μέχρι να φωνάξει η τσατσά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Andrew256
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.436
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, n.smirni76, Borgia21 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2021
Η ΕΜΥ έτσι είναι.
Μια ζεστή μια κρυο .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1