Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέρασμα από διδύμου 27 με σκοπό να πάρω την Βικτώρια αλλά είχε ρεπό και την βάρδια στελεχωναν η Αναστασία και η Φωτεινή.Αποφασισα να πάρω την Φωτεινή που ήταν ωραίο μουνακι αλλά η Φωτεινή είχε μόνο 1 δωμάτιο αναμονή και μετά ήμουν εγώ αλλά επειδή είχαν πριστει τα αρχιδια μου από τις καβλες δεν μπορούσα να περιμένω καθόλου βαραγα κοφτες.Επισης η Αναστασία στο σαλόνι φαινόταν ένα αξιόλογο μιλφ από πλευρά εμφάνισης.Στο δωμάτιο περίμενα πολύ λίγο.Μπηκε χαμογελαστή και ευδιάθετη αλλά βέβαια να προσθέσω ότι όταν μπήκε στο δωμάτιο εμφανισιακά δεν ήταν αυτό που έδειχνε στο σαλόνι έχανε δηλαδή αλλά εγώ δεν επηρεάστηκα καθόλου και αρχίσαμε μπαλαμουτι στα όρθια όπου το δέχθηκε αδιαμαρτυρητα και έβγαζε κάποια επιφωνήματα καβλας που με πυρωνανε.Στο κρεβάτι πήρε μια πολύ καλή ακαποτη πιπα με ρυθμό και ήταν από τις καλύτερες που μου έχουν πάρει.Μετα έκανε ωραίο καραμελωμα στις μπάλες και καλής διάρκειας.Γλυφοκωλι δεν έκανε.Τελος την πήρα στο πισοκωλλητο όπου είχε καλή αίσθηση το μουνι της και μετά από λίγο τελείωσα.Συμπερασματικα η Αναστασία πρόκειται για μια καλή επιλογή στο 20ρικο που σίγουρα αξίζει μια δοκιμή και εγώ προσωπικά πέρασα μια χαρά.Αυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
598
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Bonecrusher, sinatra7 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού