Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η παρούσα κριτική αφορά την επίσκεψή μου στη Ράνια τον Ιούλιο, αν θυμάμαι καλά. Διάβαζα καλά λόγια γενικά. Περιγραφές της υπάρχουν στο site. Αν και προσωπικά η τάση μου είναι στις μελαχρινές, ομολογώ ότι είναι πολύ ωραία παρουσία.

Στο συγκεκριμένο οίκο επισκεπτόμουν τακτικά το στανταράκι μου κάποτε, τη Σόνια. Ήμουν από αυτούς που είχαν περάσει απίστευτα μαζί της. Επέστρεφα λοιπόν στα λημέρια περιμένοντας να παρελάσει η Ράνια. Ο τσάτσος ευγενικός με καλωσόρισε και έπειτα μπήκε και ένας τύπος με μια αύρα… έτοιμος να τα σπάσει όλα. Δεν μιλούσε αλλά φαινόταν τσαντισμένος σε σημείο που νόμιζα ότι θα προκαλέσει φασαρία στα καλά καθούμενα. Συνέχισα να κάθομαι επιφυλακτικά δίπλα του μέχρι να βγει η κοπέλα από το δωμάτιο. Μόλις έκανε την εμφάνισή της και μας καλησπέρισε τού βγήκε ένα αυθόρμητο «Γεια σου, όμορφη!» και το πρόσωπό του άστραψε. Όλος γλύκα μονολόγησε «Πλούσια τα ελέη σου, Κύριε!», και έπειτα με κοίταξε φιλικά περιμένοντας επιβεβαίωση. Άλλαξε η όψη του ανθρώπου. «Τι τραβάει ο κόσμος», σκέφτηκα… Πώς τα αγαπημένα μας σπιτάκια μάς επαναφέρουν στην ανθρωπινότητά μας.

Πέρασα στο δωμάτιο και περίμενα την εταίρα. Όταν ήρθε μετά από λίγο χαιρετηθήκαμε και, αν και παρέμεινε ευγενική, φαινόταν ότι της έβγαινε με «βία». Να το πω απλά για να μην το γυροφέρνω: Με σιχαινόταν. Παρά το γεγονός ότι πηγαίνω πάντα τρίβοντας από καθαριότητα, αρωματισμένος κλπ, η Ράνια είδε ορισμένα σημεία του σώματός μου όπου έχω εμφανή χαλάρωση (λόγω απώλειας κιλών) και είχε σχηματίσει μια έκφραση απέχθειας, την οποία προσπαθούσε να κρύψει με ψεύτικα χαμόγελα. Της είπα να ξαπλώσει και πηγαίνοντας προς το στήθος της τινάχτηκε και έβαλε τα χέρια μπροστά στο στόμα της. Άλλο πάλι. Μάλλον νόμιζε ότι πήγα να τη φιλήσω. Συνέχισε να έχει αμυντική στάση και η δουλειά δεν γινόταν. Τότε ξάπλωσα και της ζήτησα να μου πάρει πίπα. Δεν ήταν κακή αλλά δεν μπορούσα να σηκώσω το κλίμα. Της είπα ότι μπορεί να πηγαίνει και καληνυχτιστήκαμε. Ο τίτλος περιγράφει αυτή τη γρήγορη συνάντηση του "καλησπέρα - καληνύχτα".

Είμαι σίγουρος ότι η κοπέλα με τους περισσότερους αποδίδει πολύ καλά και δικαίως γράφονται τα θετικά σχόλια. Για εμένα ήταν ένα από τα πιο πεταμένα 20άρια. Αλλά δεν θα μάθεις ποτέ αν δεν δοκιμάσεις.


Τελικά από τον οίκο αυτό μόνο η Σόνια με αγάπησε… Γερο-μύστης Money Mouth

Καλό φθινόπωρο συναγωνιστές Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ράνια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
The Keeper
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
5.629
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimenas, Helluvatime, tony1 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2021
κριμα ρε φιλε Κρίμα
05 Σεπτεμβρίου, 2021
αδερφέ μου, δεν μπορείς να κάνεις κάτι για τις ατέλειες αυτές?
05 Σεπτεμβρίου, 2021
@Evilplasma σε σύγκριση με το πώς ήταν αρχικά είμαι αγνώριστος. Αρχικά ήθελα πλαστική σε:
βραχίονες
κοιλιά
στήθος
γλουτούς

Μετά από 4 χρόνια γυμναστήρια, σπορ κλπ θέλω μόνο κοιλιοπλαστική και στήθος. Είναι κάτι χιλιάρικα αλλά θα γίνει κάποτε.
Το σώμα μου φέρνει σε αυτό του τύπου πριν το χειρουργείο του:
https://www.youtube.com/watch?v=tB8M3bMNnXQ&ab_channel=IlijaRajkovcevik

Φάγαμε το γάιδαρο. Στην ουρά θα κολλήσουμε; Ματάκι
review reaction 1 WHATABOUTFUCK
05 Σεπτεμβρίου, 2021
Να μην ντρεπεσαι για το κορμι σου..Αλλωστε κανεις δεν ειναι τέλειος.
Δεν ειμαι ιερόδουλη, αλλα θα σου μιλήσω σαν γυναίκα.. οταν ενας αντρας ειναι καθαρουλης, προσέχει στοματική & σωματική υγιεινη & μοσχομυριζει σαπουνακι, πιστεύω θα βρει πολλες που θα τον δεχθουν ευχάριστα.
Δεν υποννοω πως δεν εισαι καθαρουλης, απλα το λεω γενικα, για να μην θεωρεις πως καποια ατέλεια σου ηταν τροχοπέδη.
Ισως η δεσποινίς να ειναι επιφανειακή ως άνθρωπος, ισως γενικα να μην της αρεσει η δουλειά της & να ήταν σε περίεργη διάθεση.
Αυτες οι κοπελες απο οσο μπορω να αντιληφθώ, θα περνούν πολλα ψυχολογικά upsidedown..
review reaction 1 redgarland, The Keeper
06 Σεπτεμβρίου, 2021
Να είσαι καλά @eleana
Δεν αισθάνομαι κάποια ιδιαίτερη ανασφάλεια πλέον (παλαιότερα, ναι). Προσπαθώ να βελτιώνομαι όπως όλοι μας άλλωστε.
Ας μην το πάμε μακριά για την κοπέλα. Είναι και σχετικά μικρή. Αν αποφασίσει να κάνει αυτή τη δουλειά, μεγαλώνοντας, ίσως εξοικειωθεί.
review reaction 1 redgarland
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5