Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νεα αφιξή στο μαγαζί η Αννούλα απο την Ταυλανδη. Προκειται για μια νεα και ομορφη Ασιατισα που βρεθηκε στα μερη μας τις τελευταιες εβδομαδες. Αφου εδωσα το μπλε παραβολο γδυθηκα κει την περιμενα στο δωματιο. Μετα απο λιγο ηρθε και ξεκινησαμε να μιλαμε (ελληνικα ουτε λόγος μονο αγλικα) και να συστηνομαστε...αφου λοιπον έγινα οι συστασεις μπηκαμε στο ψητο. Με ξεκινησε με μια πιπα με προφυλακτικο οπου θα ελεγα οτι μου αφησε μια πολυ ομορφη γευση μιας και ηταν αργη οπως μου αρεσει και καθολου διεκπεραιοτικη. Για φιλιά ούτε λογος. Ούτε εγώ εκανα κίνηση ούτε εκεινη οποτε εικαζω οτι μαλλον δεν ειναι στο μενου. Στη συνεχεια την εβαλα να καβαλησει και έδινα εγώ το ρυθμό. Ωστόσο δεν θα την αφηνα να με τελειωσει ετσι μιας και ηθελα να τη χυσω με θεα το υπεροχο κωλαρακι της. Ετσι την έστησα στα τεσσερα και αρχισα να την σφυροκοπαω. Μετα από λιγο ήρθε το τελος προς ανακουφισή μου. Την ευχαριστησα, της ειπα ότι περασα πολυ καλά και ότι θα την ξανατιμήσω. Και εκείνη με ευχαρίστησε με τη σειρά της και αφού είδε τη βέρα στο χέρι μου αρχισε να με ρωταει γιατι ενώ εχω γυναικα πήγα σε εκδιδόμενη και στο τελος μαλιστα γυρισε και μου είπε να μην απαταω τη γυναικα μου γιατι δεν ειναι σωστό (ψυχουλα η ατιμη). Έφυγε αφηνοντας μου μια πολύ θετική εικόνα και εμπειρία. Θα ξανατιμηθεί σίγουρα. Τελος θα ηθελα να δωσο ενα tip στους συναγωνιστες αναφορικά με τη συγκεριμένη. Προσοχή στο τι λέτε διότι είναι πολύ έξυπνη και ετοιμόλογη και μπορεί να σας μπλοκάρει με την απαντηση που θα σας δώσει αν τυχόν ανοίξετε κουβέντα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
405
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, n.smirni76, Ημεδαπος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2021
Αν σου είναι εύκολο γράψε μας σωματοτυπο και πρόγραμμα που κάνει
03 Σεπτεμβρίου, 2021
Γύρω στο 1,6 καλά βυζια και κωλος ομορφούλα γύρω στα 23-25
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2