Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή νωρίς το μεσημέρι πριν πάω για μπανάκι , νωρίτερα είχα κάνει τσάρκα στο Μεταξουργείο όπου δε πέρασα κάπου, συνέχισα επιλεκτικά σε κάποια σπιτάκια πέριξ της Φυλής με σκοπό να καταθέσω , κατέληξα εδώ με σκοπό να τιμήσω τη Κατερίνα , η υπηρεσία ανακοίνωσε ότι δουλεύουν 3 κοπέλες , Κατερίνα , Ειρήνη και Ανφίσα , αλλαγή σχεδίων μίας και πέτυχα την Ανφίσα στη πρώτη βάρδια αν και η βάρδια της είναι η απογευματινή .

Πρόκειται για μια ρωσόφωνη μιλφ , το μαλλί της είναι ξανθό/καστανό πλεγμένα κομπους/ράστα , σώμα με πιασιματάκια που δε χαλάνε το γενικό σύνολο 2,5άρι συν βυζί , φοράει πάντα ωραία εσώρουχα καθώς και μία μαύρη κορδέλα στο λαιμό με κόσμημα που εμένα προσωπικά μου αρέσει .

Την είχα πάρει άλλες δύο φορές πρίν από 2,5 και χρόνια στη πρώτη σύντομη εμφάνιση της πάλι εδώ , επειδή είδα στην ημερήσια ενημέρωση να γίνεται ντόρος σχετικά για το αν είναι μίλφ προμιλφ κλπ , έχω να πώ ότι είναι 39 ετών όπως μου έδειξε με τα δάχτυλα της μίας και ως γνωστών δεν μιλάει ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά .

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , μίας και δεν ήταν ελεύθερο το μεγάλο και αυτό που μου αρέσει δηλαδή το δεύτερο στα δεξιά από την είσοδο είπα στην υπηρεσία ότι δε θέλω να μπώ στο δίπλα και να πάω στο δωμάτιο που βρίσκεται στον όροφο και έχεις και την ησυχία σου .

Φρεσκαρίστηκα και καθώς σκουπιζόμουν ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή ,αφού άφησε μωρομάντιλα και προφυλακτικά στο κομοδίνο δίπλα στο κρεβάτι με πλησίασε και με το χέρι της χάιδεψε το σώμα μου και τα πόδια μου , την άρπαξα από τα μαλλιά γύρισα το κεφάλι της και αρχίσαμε να φιλιόμαστε παθιασμένα ενώ ταυτόχρονα χάιδευα το μουνάκι της πάνω από το εσώρουχο της , στη συνέχεια της έβγαλα τα εσώρουχα , γονάτισε μπροστά μου δίπλα από το νιπτήρα , ξεκίνησε να γλύφει τα αρχίδια μου , πότε ένα ένα με τη γλώσσα και πότε βάζοντας και τα δύο στο στόμα της , στη συνέχεια άρχισε να γλύφει τον πούτσο μου κατά μήκος αργά και βασανιστικά χωρίς να τον βάζει στο στόμα της για ώρα , μέχρι που τον έχωσε στο στόμα της και τον εξαφάνισε….

Την πήρα και την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού , έσκυψα πίσω της και έγλυψα τόσο τη μούνα της όσο και την κωλοτρυπίδα της κάτι που της άρεσε και άρχισε να βογκάει .Πέρασμα προφυλακτικού για να μην έχουμε κανένα “ατύχημα” μίας και για κάποια λεπτά παίχτηκε “πινελο”.

Ξάπλωσα και ανέβηκε από πάνω μου , αρχικά είχε το κορμί της ριγμένο προς τα πίσω και ανεβοκατέβαινε στον πούτσο μου , πήρε το χέρι μου έβαλε δύο δάχτυλα στο στόμα της και άρχισε να τα γλύφει , στη συνέχεια έγειρε το κορμί της προς το δικό μας και άρχισε να με φιλάει παθιασμένα , εκείνη τη στιγμή της έβαλα δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα , αρχικά φάνηκε να σάστισε αλλά όταν πήγα να το βγάλω μου έπιασε το χέρι να μην το κάνω…Αλλαγή στάσης με αυτήν ανάσκελα , εδώ καθώς τη γαμούσα ανασήκωσε λίγο το κεφάλι της και άρχισε δυνατά να δαγκώνει την αριστερή μου ρόγα , είδε ότι λίγο πόνεσα αλλά χαμογελώντας όλο νάζι το ξαναέκανε , της έσπρωξα το κεφάλι και της έριξα δύο χαστουκιά , φάνηκε να γούσταρε , ανασηκώθηκε και άρχισε να μου σφαλιαρίζει τα κωλομέρια μου ενώ μου έδειξε να την ξαναχαστουκίσω , κάτι που έκανα , εδώ να διευκρινίσω ότι τα χαστούκια δεν ήταν δυνατά μην πάτε και την πλακώσετε στο ξύλο , όχι δηλαδή όπως γουστάρει η Μπάρμπορα από Βέργας πολύ πιο ήρεμα , σταμάτησα την έπιασα από τα πόδια και την γύρισα μπρούμητα ξαπλωμένη στο κρεβάτι , ανέβηκα από πάνω της και συνέχισα να τη γαμάω , από ψηλά έφτυσα στην κωλοτρυπίδα της και στη συνέχεια έβαλα τον αντίχειρα μου σε αυτή , έκανε σα “τρελή” της άρεσε , βέβαια όταν της έδειξα να της βάλω τον πούτσο μου με το δάχτυλο της μου είπε όχι . Συνεχίσαμε έτσι για λίγο ακόμα αφού κρατιόμουν να μη χύσω , της γαμούσα το μουνάκι , δάχτυλο στη κωλοτρυπίδα και ξυλιές στα κωλομάγουλα.

Λίγο πριν τελειώσω βγήκα αφαίρεσα το προφυλακτικό , της είπα να μη σηκωθεί , πήγα μπροστά της όρθιός , “αρπάξε” τον πούτσο μου στο στόμα της και με στράγγιξε … λαμπίκο τον έκανε…

Μετά που πλύθηκα και ντυνόμουν καθώς ήταν έτοιμη να φύγει ήρθε πήρε τον πούτσο μου πάλι στο στόμα της για κανα λεπτό και χαμογελώντας σηκώθηκε μου έκλεισε το μάτι και μου έδειξε με κινήσεις να ξαναπάω , με φίλησε και έφυγε .

Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από 20 λεπτά χωρίς καμία απολύτως ενόχληση και καμία βιασύνη , ήταν μία από τις δύο καλύτερες μου συνεδρίες το τελευταίο διάστημα , κάνει προκαταρκτικά φιλάει παθιασμένα , πίπα πολύ καλή ,

είναι δεκτική , γενικά έτσι όπως πέρασα σήμερα (και της άλλες φορές ήταν καλή αλλά όχι όσο σήμερα) είναι vfm ,για να μην φανώ υπερβολικός γράφοντας ότι τα 20 ευρώ ήταν λίγα , σίγουρα θα την τιμήσω ξανα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ανφίσα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.782
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2021
Μας καύλωσες μεσημεριατικα..Κουλ
review reaction 3 n.smirni76
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1