Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα τα τελευταια σχολια για την αγαπη,ειπα και εγω να την τιμησω. Οτι γραφεται ειναι αληθεια.Ευγενικη,χαμογελαστη,ετοιμη να σε ικανοποιησει.Μπαινει μεσα με τα μαντηλακια της,αμεσως καταλαβαινει οτι ηταν πρωτη φορα μαζι της,με ρωταγε που εμαθα για αυτην.Μου ειπε οτι σκοπος ηταν να χαλαρωσω και να περασουμε καλα.Ξεκιναει τα αρχικα,με χαδακια και φιλακια και παιχνιδια με τα βυζια.Η πιπα της ηταν πολυ καλη. Μεχρι εδω ολα καλα.Αν και ειμαι λατρης των milf, η αγαπη ηταν λιγο παχουλη για μενα.Αυτο με εριξε καπως και με δυσκολεψε στην συνεχεια. Εκανα φιλοτιμες προσπαθειες,το ιδιο και η αγαπη για να τελειωσω.Σε αυτο δεν μπορω να πω κατι.Η αγαπη δεν καταλαβαινε απο περιορισμο χρονου.Μου βγηκε σε αγχος και η αγαπη το καταλαβε αυτο.Παντως σε γενικες γραμμες ηταν καλη.Πιασαμε για λιγο την κουβεντα και δωσαμε ραντεβου για την επομενη φορα.Η κοπελα ειναι αψογη σε αυτο που κανει,απλως δεν ειναι για μενα.

Οταν εφευγα,με ρωτησε αν περασα καλα και της ειπα και της υποσχεθηκα οτι θα γραψω καλα λογια.Την εκανε εντυπωση το ευχαριστο σοκ που της ειπα.Το αξιζει.

Αν θα ξαναπαω?Το πιθανοτερο ναι.Ειμαι σιγουρος οτι μπορω να περασω καλυτερα με την αγαπη.

Οσο για το σπιτι δεν εχω και πολλα να πω.Ψιλοαισχος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2009
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
0
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού