Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη στη πρώτη βάρδια , πέρασα από τον οίκο για μπας και πετύχω τη Νίκη(τη μιλφ)να ξαναπεράσω μαζί της για να δώ αν τελικά έτυχε ή πέτυχε… Τελικά δούλευε το σύνηθες δίδυμο που είναι τα πρωινά , Όλγα το θωρηκτό και Αλίνα γκράνι .

Αποφάσισα να τιμήσω την Αλίνα , μια παλιά γνώριμη μου, φτιάχτηκα έτσι όπως χάιδευε τις βυζάρες της στο σαλονάρισμα , την Αλίνα την είχα πάρει πριν πολλά χρόνια όταν ακόμα δούλευε σε μασατζήδικο και ήταν καλή , για κάποια λόγω αυτό το σπιτάκι πάντα είχε κοπέλες που είχαν περάσει από ελαιοτριβείο πριν όπως πχ Λίλιαν , Ειρήνη Μαρίνα κλπ .

Την Αλίνα σε ένα διάστημα 9 ετών την έχω πάρει 4 φορές , τρείς φορές εδώ μία φορά στο Ιωάννινων 3 το ισόγειο όπου δούλεψε για καμιά βδομάδα πρίν τη πρώτη καραντίνα πέρσι και σήμερα ήταν η 5η φορά και τελευταία , δυστυχώς η απόδοση της ήταν κάθε φορά πτωτική με αποκορύφωση σήμερα που ήταν απογοητευτική βάζοντας για να είμαι ειλικρινής έναν αστερίσκο…

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , κλασσικά φρεσκαρίστηκα , εκεί που την περίμενα αντιλαμβάνομαι τη πόρτα του δωματίου να ανοίγει , ήταν η Αλίνα που πήγαινε να μπει στο δωμάτιο , ξαφνικά βλέπω να τη τραβάει κάτι πίσω …ήταν από τα μαλλιά ήταν από τον ώμο δε πρόλαβα να δώ , πάντως ήταν η Όλγα , η πόρτα έκλεισε απότομα και ξεκίνησε χαλασμός κυρίου από φωνές , καυγάς πολύ έντονος μεταξύ Όλγας και Αλίνα στη γλώσσα τους ο οποίος κράτησε περίπου 8 λεπτά , αυτό το επεισόδιο που προηγήθηκε πριν τη συνεύρεση μας είναι ο αστερίσκος που είπα πιο πάνω .

Μπήκε το λοιπόν στο δωμάτιο κρατώντας πακέτο με μωρομάντιλα , προφυλακτικά και αντισηπτικό συσκευασίας 1lt όπου ζήτησε να τεντώσω τα χέρια μου να μου βάλει , στη συνέχεια τα άφησε στο κομοδίνο δίπλα . Κλασσικά ασχολήθηκα με τις βυζάρες της για λίγη ώρα , σε σχέση με όλες τις υπόλοιπες φορές γλωσσόφιλα δεν έδωσε , προκαταρκτικά μηδενικά ενώ και ισπανική που έκανε από μόνη της ούτε λόγος .

Μου είπε να ξαπλώσω , πήγε να ανοίξει αμέσως προφυλακτικό της είπα ότι θέλω πίπα χωρίς , πήρε μωρομάντιλο και άρχισε να σκουπίζει τον πούτσο μου δυνατά και άγαρμπά κάνοντας με να πονέσω και να χάσω μερικώς τη στύση , ξεκίνησε κάτι σα πίπα, εντελώς αερόπιπα , περισσότερο έπαιζε τον πούτσο μου μπροστά στα χείλη της.. μετά από ούτε 1,5 λεπτό πήρε το προφυλακτικό και μου το φόρεσε ρωτώντας με πώς θέλω , της είπα να ανέβει από πάνω , το έκανε αλλά πολύ γρήγορα κουράστηκε και ζήτησε να αλλάξουμε , βλέποντας την να μην το έχει τη ρώτησα εκείνη πως θέλει , στήθηκε στα τέσσερα με τα πόδια εντελώς κλειστά , τέλος πάντων τη γάμησα για κάνα 1,5 λεπτό και της είπα να μου πάρει πίπα να χύσω στο στόμα της .

Γύρισε αφαίρεσε το προφυλακτικό , ξάπλωσε μπροστά μου , πάλι δεν το πήρε στο στόμα ολόκληρο , απλά μου έπαιζε τον πούτσο πολύ γρήγορα μπροστά στα χείλη της , βλέποντας το ίδιο έργο , της απομάκρυνα το χέρι , έβαλα τον πούτσο μου στο στόμα της και για μερικά δευτερόλεπτά της το γαμούσα , όταν έφυγαν οι πρώτες σταγόνες με έσπρωξε και έστρεψε τον πούτσο μου προς το στρώμα του κρεβατιού , δεν ήταν ποτέ έτσι όλες τις αλλές φορές , παρόλο που είχε συνεχόμενη πτωτική απόδοση κάποια πράγματα τα έκανε , όπως καλό ισπανικό , αξιοπρεπές τσιμπούκι και να τα παίρνει στο στόμα , σήμερα ήταν πλήρως απογοητευτική …

Στο δωμάτιο έκατσα ελάχιστα πάνω από δεκάλεπτο , δεν ξέρω αν ο καυγάς την επηρέασε και στην τελική ποσώς με ενδιαφέρει…δεν πρόκειται να την ξαναπάρω με τίποτα και με αυτή την απόδοση δεν την προτείνω και σε κανένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.076
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Οξαποδω, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2021
Έπρεπε με το που ξεκίνησε ο καυγάς, να ντυνόμουν, να ζήταγες τα λεφτά πίσω κ να έφευγες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1