Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δεύτερη φορά λοιπόν με το κορίτσι...τη πρώτη φορά την αντίκρισα εκστασιασμένος.. σήμερα λοιπόν..ήταν κάτι άλλο..Με το που έφτασα έδωσα κατευθείαν το εισιτήριο ..και τη περίμενα...έκανε κάνα 25άλεπτο να έρθει...να σημειώσω ότι ο οίκος έχει μόνο δύο δωμάτια...τεσπά... μπαίνει δωμάτιο...δεν είχε αυτό το καυλέ που είχε τη πρώτη φορά...έκατσε κρεβάτι ξεβρακωθηκε και άρχισε πίπα κατευθείαν...βγάζοντας κραυγές...κάτι παίζει εδώ....στη συνέχεια αφού βαρέθηκα τη πίπα μιας και ήταν χάλια...μου λέει ότι έχει κάποιο πρόβλημα στο μουνί της και ότι παίρνει αγωγη.. οπότε και να προσέχω...τι επαθες τι λέω......ε κατάλαβες μου λέει...οκ....και τώρα?...αν θες κώλο είμαι οκ....βγάζοντας πάλι κραυγές..είναι μια πολύ γλυκιά κοπέλα...καλό παιδί...αλλά κάτι παίζει...είχα ξεκαυλωσει τελείως είπαμε μια δυο κουβέντες και έφυγα... Το εντελώς αντίθετο από τη πρώτη κριτική μου ήταν το σημερινό....ίσως ξεμουνιαστηκε η κοπέλα από ορδές γαμιαδων...ζητώντας της διάφορα μέσα......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 digger, The Keeper, Ημεδαπος και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2021
Κλεοβουλε,τρια δωματια εχει ο οικος,εχει και προς το μερος που μπαινεις για την κουζινα δεξια,εκτος αν σημερα για καποιο λογο δεν δουλευαν το ενα δωματιο,τεσπα η κοπελα οντως βγαζει καποιες ακυρες κραυγες που και που,φαινεται να εχει καποιο προβλημα,την ειχα παρει προς το τελος της προηγουμενης βδομαδας,μου ειπε το ιδιο, οτι εχει προβλημα και ποναει και παιρνει καποια αλοιφη,επαθε αποτι μου ειπε ουρολοιμωξη,ηταν κατασπρη φαινοταν και μου ειπε ειχε πυρετο και δουλευε με ντεπον και δεν την αφηναν να σταματησει την δουλεια για λιγες μερες φυσικα για λογους χρηματικους γιατι η κοπελα εκανε εισπραξεις καλες στον οικο,την πατησε γιατι απο κωλο σε μουνι δεν αλλαζε προφυλακτικο με αποτελεσμα τα κωλοβακτηριδια να τις προκαλεσουν την ουρολοιμωξη,ηταν σε αθλια κατασταση οταν την ειδα,μαλιστα μου προτεινε μονο κωλο γιατι πονουσε φοβερα απο μπρος και ειχε και συχνοουρια,της ειπα να σταματησει οπωσδηποτε για λιγες μερες και να συμβουλευτει γιατρο γιατι χρειαζοταν αμεσα και αντιβιωση ,ασε που κινδυνευουν και ολοι να κωλησουν αν πιασουν το προφυλακτικο και μετα τον πουτσος τους,λιγο δυσκολο βεβαια αλλα μπορει να γινει και αυτο.Αποτι ειδα καποιες μερες απουσιασε,παλι καλα,αλλα αποτι βλεπω συνεχιζει να εχει προβλημα,αυτο θελει θεραπεια τουλαχιστον δεκα μερες και αποχη,αλλα φαινετα οτι την πιεζουν να δουλευει,στο τελος την βλεπω να κλαταρη μια και καλη,τεσπα ειδωμεν,αλλαγη προφυλακτικου απο κωλο σε μουνι οπωσδηποτε,ειναι κριμα για την κοπελα.
review reaction 1 Ημεδαπος , κλεοβουλος, giorgiodelafuentes2
28 Αυγούστου, 2021
Αυτό με τις κραυγές το ειδα και εγω.Στην αρχη νόμιζα οτι κάτι της έκανα και πόνεσε αλλά μετα κατάλαβα οτι πάντα κάνει έτσι.Μάλλον αναπνευστικό .Δεν είναι τπτ το ιδιαίτερο.Καλό τελειωτικό στο στόμα.
29 Αυγούστου, 2021
Να της ευχηθούμε περαστικά.
Αλλά ντροπή έπρεπε να σταματήσει 10 ημέρες, να την αφήσουν ποιο σωστά να σταματήσει..
Ειναι ανθρώπος κ δεν πρέπει να την βλέπουν μόνο σαν δουλειά, σαν εμπόριο.
Οταν λέτε κάποιες άκυρες κραυγες τι εννοείτε;
Λέει κάποιες λέξεις;
review reaction 1 Sterg1967
29 Αυγούστου, 2021
Όχι λέξεις,ενα κοφτό μουγγριτό κάνει.
29 Αυγούστου, 2021
Ίσως η εν λόγω να είναι θύμα trafficking, κοινώς εκπορνευση δια της βίας. Μαύρο. Εκτός αν ειναι τόσο χαζή που δεν μπορεί να πει όχι. Μπάτσοι δεν κάνουν έλεγχο στα μαγαζιά; Η πάνε μόνο να εισπράξουν προστασία;
review reaction 1 Dimp107, Sterg1967
29 Αυγούστου, 2021
Το έγραψα και στην ενημέρωση. Λογικά έχει σύνδρομο Τουρέτ σε ήπια μορφή. Συμφωνώ απόλυτα με τον Ημεδαπό. Απαράδεκτο. Αυτή είναι αντιμετώπιση μισθωτής εργαζόμενης ή κάτι άλλο που λέει ο μύστης jik;
review reaction 1 digger, Ημεδαπος
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6