Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ιρις εχει ενα στυλ που το γουστάρω πολύ. Ειναι φατσα και κορμι για πολυ σκισιμο. Ωραια ποδια, μανικιουρ πεντικιουρ περιποιημενα και μερικές φορες φοραει καβλιαρικα φορεματα και εσωρουχα. Εκεινη την μερα(ενδεικτικη η ημερομηνια) ηταν μια απο εκεινες τις μερες. Την εβλεπα συχνα αλλά κατι μου ελεγε πως ειναι ξενερωρη παροτι με εφτιαχνε να μπω στο σαλοναρισμα το παρουσιαστικο που αναφερα. Εν κατακλειδι υπηρξε μια παραξενη χημεια, ηταν και ζεστη και απομακρη ταυτοχρονα. Οχι φιλια, χαδια αρκετα μηχανικα χωρις ανταποκριση. Η φατσα της ενω ειναι για πολυ σκισιμο προσωπικα, οσο ειμασταν μεσα δεν πηρε πρωτοβουλιες σαν καλη ΜΙΛΦαρα που ειναι ενω οταν ειμαι να μου τον παιξει με τα ποδια δεν πήρα καλό vibe σε στυλ "αλλος μαλακας κ αυτος" τέλος παντων δεν πτοηθηκα και τις εριξα ενα καλο γαμησι σε τρεις στασεις εν ταχει. Στα 4 πολυ καλη κωλαρα σε θεα, τον εφαγε πολυ κομπλε σε διαφορους ρυθμους ενώ την κραταγα και απο τις πατουσες. Μετα ανεβηκε αυτη απο πανω στο οποιο δεν βολευτηκαμε, την γυρισα ιεαροποστολικο να βλεπω την γαμωφατσουλα της αλλά απέφευγε το πολυ eye-contact οποτε την ξαναγυρισα στα 4 και τελειωσα ετσι.
Λογω εμφανισης -γουστου αλλα και σχολίων εδω ειχα υψηλότερες προσδοκίες και περίμενα κατι ακομα καλύτερο παρόλα αυτά τίμια επιλογή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ίρις
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
1.773
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, alpula, giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2021
ενω οταν ειμαι να μου τον παιξει με τα ποδια δεν πήρα καλό vibe σε στυλ "αλλος μαλακας κ αυτος"..
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ απλά υπέροχος..
Ετσι.. μην ειστε κομπλεξικοί.. να αυτοσαρκάζεστε!?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1