Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από διθυραμβικά σχόλια στο φόρουμ και σε π.μ. και ύστερα από την πρωκτανάπαυση της κοπέλας
αποφάσισα να καταθέσω σήμερα το πρωί σαν καλός μαλάκας...
Εν συντομία: Ευδιάθετη η κορασίδα μπαίνει στο δωμάτιο ευδιάθετη και κάνει επίθεση η ίδια
με στοματόφιλα, αλλά όχι γλωσσόφιλα. Στη συνέχεια με τσιμπουκώνει ΑΚΑΠΟΤΑ χωρίς όμως
να μου δίνει πρόσβαση σε όλο το κορμί της. Τη γυρνάω στα 4 και ξεκινάω το γλυφοκώλι
τρίβοντας την κλειτορίδα της με τον αντίχειρά μου με αυτή να πέφτει στο στρώμα και να
τα χάνει από την κάβλα. Αισθανόμουν με τη γλώσσα μου της συσπάσεις της κωλοσφυρίδας της
κάτι που πρόδωσε την ευχαρίστησή της. Στη συνέχεια γυρνάει ιεραποστολικά με εμένα να επιμένω
στα 4. Ήθελε προφανώς να αποφύγει το πρωκτικό. Της το χώνω κατευθείαν κώλο και την πήρα
σιγά-σιγά για αρχή γυρνώντας το κεφάλι της προς τον καθρέπτη για να με κοιτάζει καθώς τη γάμαγα.
Η ίδια έπαιζε με μορφασμούς αλλά φαινόταν και λίγος πόνος, με κάβλα συνάμα. Κάπου εκεί
αρχίζω να της ξαναπαίζω την κλειτορίδα και σε κάποια φάση της χώνω και 2 δάκτυλα στο μουνί.
Εκεί τα είδε λίγο σκούρα και μου έβγαλε τα δάκτυλα από μέσα της τα οποία της έχωσα ξανά μετά από
λίγο στο μουνί, οπού πάλι δεν άντεξε τη ''διπλή'' διείσδυση. Γυρνάει μόνη της ιεραποστολικά και τον
χώνει στη μουνότρυπα. Αν ήθελα μουνότρυπα γάμαγα και μια γκόμενα. Δεν θα έσκαγα 20ρικο στο
μπουρδέλο! Έλεος! Της έκανα τη χάρη όμως και συνέχισε με ψευτοβογκητά ''κλιμακώνοντας'' την
ώρα που την έχυσα. Ακολούθησαν κοπλιμέντα για τα μάτια μου και υπόσχεση ότι δέχεται
διπλή διείσδυση με δονητή στο μουνί (τον οποίο έχω και θα φέρω ο ίδιος) και την πούτσα μου στον
κώλο της. Φιλάκι και πούλο για τον επόμενο...
Θα της δώσω κι άλλη μία ευκαιρία τώρα που γνωριστήκαμε με σκοπό πιο εξτρίμ πράγματα.
Αν ανταποκριθεί έχει καλώς. Αν όχι πάμε γι άλλα...
Για όσους αναρωτιούνται για την καταγωγή της είναι 100% ελλεηνιδοποιημένη Αλβανίδα 2ης γενιάς, κάτι που
το καταλαβαίνω αμέσως από την κατατομή του προσώπου της, μιας και έχω επαφή λόγω
εργασίας με πολλούς αλλοδαπούς. Αυτά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Junax
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
11.684
Πόντοι:
3.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Ημεδαπος , AssMaster και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2021
"Για όσους αναρωτιούνται για την καταγωγή της είναι 100% ελλεηνιδοποιημένη Αλβανίδα 2ης γενιάς"

Καλά, δε χρειάζεται και ιδιαίτερη ενδελεχή έρευνα γιά να το καταλάβει κάποιος, γιατί άκουσα και κάτι τρελά περί Ελληνίδας, που γελάει ο κόσμος. Οι καλώς μυημένοι, και περπατημένοι στο "άθλημα" έχουν την ικανότητα/χάρισμα να ξεχωρίζουν...Ματάκι
review reaction 1 zurax
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1