Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα μετά τον δεκαπενταύγουστο στη πρώτη βάρδια , βασικά πέρασα για να χύσω την γκιλφάρα την Αλίνα αλλά πέτυχα την Νίκη , όχι τη γιαγιά Νίκη που έχω να την πετύχω καιρό αλλά μία άλλη που συνήθως την πετυχαίνω δίδυμο μαζί με το θωρηκτό την Όλγα .

Πρόκειται για μία ξανθιά μιλφογκίλφ με ψιλοκανονικό σώμα , ωραία σφιχτή επιδερμίδα και 2.5αρί συν βυζί , η υπηρεσία κλασσικά ανέφερε απλό πρόγραμμα, έτσι για να μην έχουμε απρόοπτα τη ρώτησα αν η Νίκη κάνει ελεύθερο στοματικό όπως όλες οι κοπέλες στον οίκο και αυτή απάντησε “εσένα μίας και είσαι πελάτης θα σου κάνει…”

Δεν είχε κόσμο έτσι μου είπε να περάσω σε όποιο δωμάτιο ήθελα , έτσι επέλεξα το μέσα δεξιά που είναι το μεγαλύτερο και για μένα και το καλύτερο και έχω κάνει μερικά επικά γαμίσια με την Βαλέρια πριν χρόνια όταν ήταν στανταράκι μου αλλά και αγαπημένη των συναγωνιστών xilnik και lustforlife…

Πλήρωσα το λοιπόν και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα στο νιπτήρα που τον χωρίζει από το υπόλοιπο δωμάτιο το κλασσικό τοιχάκι…μετά από μερικά λεπτά ήρθε η Νίκη στο δωμάτιο , διαχυτική και ομιλητική από την αρχή ρωτούσε για διακοπές και το μαύρισμα κλπ , χαμούρεμα στα όρθια για αρκετή ώρα , φιλιά στο λαιμό ενώ στο στόμα(στην αρχή)τα απέφευγε γυρίζοντας το κεφάλι της …

Με ρώτησε που θέλω να συνεχίσουμε και της απάντησα στον καναπέ , κάθισα στον καναπέ και ξεκίνησε να με φιλάει πεταχτά από το λαιμό μέχρι κάτω στους αστραγάλους , πήρε να ανοίξει το προφυλακτικό και της είπα ότι θέλω χωρίς . Πήρε ένα μωρομάντιλο και άρχισε πολύ σχολαστικά να καθαρίζει τον ήδη πλυμένο πούτσο μου , μάλιστα πήρε και δεύτερο μωρομάντιλο αποκλειστικά μόνο για το κεφαλάκι .

Πήρε ένα μαξιλάρι το έβαλε στο πάτωμα και γονάτισε μπροστά μου ,ξεκίνησε μία πάρα πολύ ρηχή αερόπιπα , μέσα μου είπα , α καλά αν δεν το έχει στη πίπα ρωσόφωνη μιλφογκίλφ τη γαμίσαμε … αμ δε …πλήρης διάψευση , αφού πέρασε κάνα 2λέπτο συνεχίζοντας τη πίπα όπως την περιέγραψα στην αρχή ξαφνικά μεταμορφώθηκε …αρχικά τον έχωσε όλο μέσα στο στόμα της μέχρι που δε μπορούσε να πάρει ανάσα και άρχισαν να βγαίνουν σάλια από το στόμα της … τη ρώτησα έτσι σου αρέσει και με κοίταξε με το μάτι της να γυαλίζει …της επίασα το κεφάλι και άρχισα να γαμάω το στόμα της , όταν τον έβγαζα για να πάρει αναπνοή την πρόσταζα να τον φτύσει και να τον χτυπάει στα χείλη της κάτι που το έκανε αδιαμαρτύρητα , το σκηνικό συνεχίστηκε για πολλά λεπτά ενώ εγώ έτριβα τη μουνάρα της , αν δεν της έλεγα να σταματήσουμε για να κάνουμε και σεξ θα τελείωνα έτσι .

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση στα τέσσερα εκεί στον καναπέ όπου τη γάμισα από την αρχή πολύ δυνατά και δεν είπε κουβέντα , της είπα να καθίσει στον καναπέ , πρίν μπώ μέσα της και για να κερδίσω λίγο χρόνο έγλυψα το μουνί της ενώ αυτή εκστασιασμένη έπαιζε την κλειτοριδα της σα μανιασμένη… Γονατισμένος όπως ήμουν μπροστά της μπήκα μέσα της και άρχισα να τη γαμάω , τώρα όταν πήγα να την φιλήσω δε γύρισε το κεφάλι της όπως στην αρχή αλλά λυσσασμένα άρχισε να με φιλάει , μόνο τη γλώσσα δε μου ξερίζωσε ….

Της ρώτησα που να την χύσω και απάντησε ότι δε κάνει τελειωτικό στο στόμα και μου είπε στα βυζιά…Έβγαλα το προφυλακτικό ανέβηκα όρθιος πάνω στον καναπέ και έχωσα τον πούτσο μου στο στόμα της , άρχισα να της το γαμάω, όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω έκανα να τραβηχτώ να χύσω στα βυζιά της όπως είχαμε πει , αμ δε…με το που κατάλαβε ότι πάω να βγώ με τράβηξε από τα κωλομάγουλα μου προς το στόμα της όπου τελικά και έχυσα , τα καθάρισε όλα … ο πούτσος μου σταγγίστηκε στην κυριολεξία .

Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από 20 λεπτά χωρίς την παραμικρή ενόχληση και χωρίς καμία βιασύνη από πλευράς της . Μια συνεδρία που αρχικά νόμισα ότι θα είναι από αυτές που εύκολα ξεχνιούνται εξελίχτηκε αναπάντεχα καλά. Με την πρώτη ευκαιρία θα την ξανατιμήσω για να δώ αν έτυχε ή έτσι είναι πάντα .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 16, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.076
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolokopeas, cocos30, Accountant και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2021
Βαλέρια που την θυμήθηκες ρε φίλε?
Ξέρουμε τίποτα για αυτή?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1