Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πήγαινα για την Έλενα αλλά ήταν δωμάτιο κι άλλον ένα αναμονή. Η τσατσά δεν ανακοίνωσε πρόγραμμα (σαν να το παρασυνηθίζουν αυτό τελευταία) ούτε κι εγώ ρώτησα. Η άλλη κοπέλα (Άννα) φαινόταν να μην έχει δουλειά και είπα να κάνω το ψυχικό να την δοκιμάσω. Η τσατσά μ έβαλε στο μικρό αριστερό δωμάτιο και άνοιξε το αιρ κοντίσιον σημάδι μάλλον πώς η Άννα βάραγε μύγες.. Η Άννα είναι ψηλή (γύρω στο 1,75) ξανθιά τριαντάρα μέτρια σουβλερή φάτσα και καλό σώμα αν και λίγο χαλαρό. Της έκανα τα σχετικό μπαλαμούτι στα όρθια και μετά την ξάπλωσα για γλυφομούνι. Καθαρό μουνάκι με χοντρά μουνόχειλα και συμπαγή κλειτορίδα, φχαριστήθηκα γλύψιμο (που ήταν και καλύτερο μέρος της συνεδρίας) Η κοπέλα έδειχνε να το απολαμβάνει με σιγανές ήπιες φωνούλες αλλά καταλάβαινα ότι το υποκρινόταν.. Μετά από λίγο το σταμάτησα και της είπα να αναλάβει δράση. Αμέσως μου έβαλε προφυλακτικό και ξεκίνησε μιά μέτρια πίπα χωρίς να κατέβει πιό κάτω. Έδειχνε σα να μην ξέρει τι να κάνει, μιά το πήγαινε πιό γρήγορα σα για να με τελειώσει, μιά πιό αργά. Της έκανα σήμα να αρχίσει σεξ, ανέβηκε πάνω στήθηκε καλά και στις άλλες δυό στάσεις με δυνατό κοπάνημα και καλή αίσθηση στο μουνί της. Έδωσα και δυό φιλάκια με λίγο γλώσσα. Για τέλος της είπα να της τα ρίξω στην κοιλίτσα, δέχτηκε, με τη φόρα που είχαν την πήραν μέχρι πρόσωπο χωρίς να δυσανασχετήσει. Μου ζήτησε χαρτί, σκουπίστηκε, φιλάκι κι έφυγε.
Συμπερασματικά η Άννα είναι μέτριας εμφάνισης, θέλω πιό σφιχτό σώμα, αλλά δεκτική και μάλλον υποτακτικής ψυχολογίας, με πολύ ωραίο μουνί για γλύψιμο, κατά τα λοιπά μέτρια, ίσως με καθοδήγηση να αλλάζει.

(ΥΓ είδα και τις άλλες κριτικές, μάλλον για άλλη Άννα προκειται)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
4.327
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, ΑΡΧΕΜΟΡΟΣ, Nopainnogain και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2021
Ναι όντως για άλλη Άννα πρόκειται... εμφανίζεται με τα φεγγάρια της αυτή...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1