Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον φιλοι συναγωνιστες το αλλα ειναι για μενα και οχι την αξιαγαπητη και γλυκια milf κοπελα! To λοιπον, επισκεψη σημερα το μεσημερακι κατα τις 12 και! Ανεβαινω τα σκαλια με προσοχη καθοτι ετοιμορροπα και ανοιγω πορτα! Κανεις στο σαλονι και μολις που περναει 1 λεπτο σκαει μυτη και αλλος συναγωνιστης! Το τονιζω αυτο για μετα! Μετα απο πολυ λιγο τσουπ και η αγαπη! Ψηλη νταρντανα οπως την εκοψα με ενα χαμογελο ως τα αυτια για μενα πολυ καλο αυτο! (το χαμογελο)! ρωταει ευγενικα ποιος θα περασει και μπαινουμε και οι 2 σε δωματιο! Γδυνομαι περιμενω κανα 5λεπτο και να η αγαπη στο δωματιο! Λοιπον παιδες εκει εφαγα ηττα! Ηττα γιατι ενω μου αρεσουν τα milf απο κοντα το σωμα της αγαπης ειναι για τα γουστα μου αρκετα παχουλο! Το προσπερναω αρχικα γιατι η κοπελα αφου εκανε τη γνωστη καυλωτικη περιποιηση με τα μαντηλακια μου εβγαλε τις βυζαρες και αρχισε να τριβεται πανω μου αργα και βασανιστικα! Συγχρονως φιλακια χαδακια καθολου βιασυνη! Μετα η πιπα! Σαμπρελα και ολο μεσα χωρις χερι με χερι γενικα εκανε εναλλαγες η γυναικα το χει! Μεχρι τοτε ο λεοντας ηταν ντουρος οταν ομως γυρισε για απο κατω κατι με χαλασε στο σωμα της και αρχισα να ξενερωνω! Λιγο η κοιλιτσα λιγο τα παχουλα ποδαρακια! Για να μην γινομαι κουραστικος παρολλο που ο λεοντας καραμελωνε η κοπελα εκανε τα αδυνατα δυνατα για να μην φυγω απο το σπιτι χωρις καταθεση! Αλλαγη ακομα 2 στασεων με δικη της προτροπη με εναλλαγες πιπας στα ενδιαμεσα ισπανικη αλλα εγω ειχα παρει τον αγυριστο! Εδω θα πω αυτο που τονισα στην αρχη! Ο συναγωνιστης στο δωματιο περιμενε οπως επισης ειχε γεμισει και το σαλονι! Η κοπελα δεν βιαζοταν καθολου και ουτε μας ενοχλησε η τσα2! Συνολικος χρονος παραμονης στο δωματιο περιπου 20λεπτα!!!! Συμπερασμα κοπελα που τιμα τα λεφτα που παιρνει! Στη συμμετοχη αν δεν ηταν ο περιορισμος θα εβαζα 10+!!! Οποιος γουσταρει παχουλα μωρα η αγαπη θα τον αποζημιωσει και με το παραπανω! Αυτα! Until next time καλες τσαρκες!



Υ.Γ. Οταν βγηκα απο το δωματιο εφαγα κατι βλεματα απο τους συναγωνιστες που περιμεναν αλλο πραμα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2009
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Υπηρεσίες
machinehead 7
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
533
Πόντοι:
2.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού