Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σε αυτα τα μαγαζια του Μεταξιου ειχα να περασω χρονια πρωτου γινει η ανακαινιση τους.Με απετρεπε το γεγονος οτι Μεταξι και 20αρικο δεν πανε μαζι.Μεταξι εχω να πατησω τουλαχιστον τρια χρονια στα φθηνα του δεκαρικου καθως πλεον δεν παλευονται καθολου.Τεσπα βλεποντας κατι φωτογραφιες απ τις κοπελες των μαγαζιων αυτων στο διπλα σαιτ σταμπαρα καποια πολυ ομορφα κορμακια και ειχα λοκαρει τρια: Μονικα,Αλμπινα,Ιονελα.Ετσι σημερα βουρ προς τα εκει να δω τι παιζει με πρωτο στοχο τη Μονικα.Μπηκα στο ημιυπογειο,στο ισογειο και τελος στον οροφο αλλα Μονικα γιοκ.Αντ'αυτου ειδα την Αλμπινα ενα λεπτο,μελαχρινο μωρακι,με πολυ ωραια φατσα και μικρο στητο βυζακι ποιημα.Μαλλον Ουκρανακι συμφωνα και με την τσα2.Προγραμμα απλο + 69 νομιζω.Εδωσα το μπλε στην ιδια τη μικρη και μπηκα στο δωματιο.Τα δωματια απλα χωρις ντουζιερες κλπ τυπου Μεταξιου αλλα πιο καθαρα και περιποιημενα.Εβγαλα ρουχα και περιμενα το μωρο στο κρεβατι.Ηρθε μετα απο λιγο μεσα,Ελληνικα μιλαει απειροελαχιστα οπως και Αγγλικα μιλαγε κυριως Ρωσικα/Ουκρανικα τεσπα δεν την καταλαβαινα καθολου.Συνενοηση δυσκολη ομως η συνεδρια αρχισε με αυτη να πεφτει πανω μου να τριβετε και να με φιλα στο στηθος και κατοπιν βγαζει το σουτιεν και μου δινει τα βυζακια της για φαγωμα.Οταν ειχα στυση εβαλε καποτα και εκανε τσιμπουκι νορμαλ χωρις περιποιηση αρχειδιων αναμενομενο βεβαια.Καποιες φορες το εβαλε και αρκετα βαθεια στο στοματακι της.Η διαρκεια της πιπας ηταν νορμαλ θα ελεγα.Αφου τελειωσε εβγαλε το στριγκακι της και με καβαλησε και αρχισε να κοπανιεται πανω-κατω.Οταν κουραστηκε της κλειδωσα τα ποδια και αρχισα εγω στην ιδια σταση να την καρφωνω ενω της εγλυφα τα βυζακια παραλληλα.Στη συνεχεια επρεπε να την βαλω στα τεσσερα με τετοιο κωλι να εχω θεα,ετσι και εγινε.Στη σταση αυτη ειχε χαμηλα την λεκανη μαλλον για να μην το τρωει ολο μεσα εγω ομως προσαρμοστηκα και την καρφωνα ενω της ειχα πιασει τα λεμονακια και την φιλαγα στο λαιμο και στα μαγουλα.Τελος την εβαλα και ιεραποστολικο και συνεχισα το εργο μεχρι τελους .Οταν τελειωσα δεν τραβηχτηκε καθολου συνεχισαμε λιγο την παλινδρομηση ενω οταν βγηκα απο μεσα της αυτη ξαπλωσε και μου ζητησε να της κανω μασαζακι πραγμα το οποιο εγινε ευχαριστα.Πριν αποχωρησει απ το δωματιο μου εδωσε ενα φιλι στο μαγουλο και την εκανε.
Εν κατακλειδι αυτο που ηθελα απ την συγκεκριμενη καταθεση το πηρα,δηλαδη πηδηξα ενα πολυ ομορφο μωρο με καλη διαθεση μετριες υπηρεσιες αναμενομενα αλλα οκ αυτο αρκουσε.Αν θα την ξαναπαρω δεν ξερω ισως αφου πρωτα δοκιμασω και την Μονικα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 16, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλμπίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, Ημεδαπος , baroc και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2021
Φιλε επειδη ανεφερες την Μονικα, σου λεω εγω που την ειχα παρει, δεν ειχα περασει καλα, δεν επαιρνε πρωτοβουλιες, μετρια πιπα, εγω δεν θα την ξαναπαρω! Τα σπιτακια αυτα φερνουν καποιες φορες ωραια Ουκρανακια, ειδικα στο lockdown, ειχε μια που μου αρεσε πολυ! Οπως ανεφερα η Μονια ειναι στα δεν για μενα, αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο! Σου ευχομαι καλα γαμησια!
review reaction 1 claimain, Tsarkalakos
17 Αυγούστου, 2021
Η Μόνικα παίκτη έφυγε το Σάββατο για Ουκρανία, θα έρθει μετά από 3-4 μήνες.
review reaction 1 Tsarkalakos
21 Αυγούστου, 2021
Γενικά τα μαγαζάκια αυτά επί της μαραθώνος είναι είναι 2 level πάνω από αυτά του Μεταξουργείου.
15 Οκτωβρίου, 2021
Κάποτε είχανε φέρει μια Αντρέα που τον έτρωγε ακαποτα. 2 - 3 καθησε και εξαφανίστηκε
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4