Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτικη...ήταν περίπου πρίν δυο εβδομάδες,είχα μια δύσκολη μέρα στην δουλειά ο προϊστάμενος μου είχε σπάσει τα άρχιδια σχετικά με τις πωλήσεις... όχι ότι με ένοιαξε ιδιαίτερα ...αλλά η συσχέτιση του ότι δουλεύω σε ένα μπουρδέλο μου θύμησε τα αμαρτωλά σοκάκια τις ηδονής..σε λίγο θα βρισκόμουν να ακούω το κλασσικό ποίημα τις γριάς τσατσας στο εν λόγο μπουρδέλο..βγήκαν δύο κοπέλες η Άννα και η Τζένη..για την δεύτερη ,πριν δύο χρόνια είχε γίνει ντόρος...ψηλή πιπινα γύρω στα 24 από την γυφτοπολη της Βουλγαρίας..καλό πρόγραμμα στο δωμάτιο , ιδιαίτερο κούνημα τον γοφών στην σκυλίσια στάση.. εξηταρε τους μεσήλικες αλλά και νεότερους μπουρδελιαριδες..αυτόματος βγήκε το χαρτί από το πορτοφόλι και με την ευχή τις τσατσας πέρασα στο δωμάτιο..
Σε θυμάμαι είπε με θαυμασμό η Τζένη βλέποντας με να παίζω το μισό καυλωμένο πούτσο μου..δεν έδειξα ιδιαίτερα ενθουσιασμένος .. διότι ο πραγματικός λόγος που μπήκα ήταν απλά για να γαμησω..που ήσουν είπα ;στο χωριό μου στην Βουλγαρία μου είπε ..και είσαι ;24 τώρα πριν 22..είπε με χαμόγελο..οκ τις είπα.
Ξεκίνησε καβαλώντας με ..με φιλιά πεταχτά...έβγαλε το σουτιέν και δύο μικρά μελαμψα βυζάκια φανερώθηκαν..τα περιποιήθηκα με την γλώσσα μου..η πίπα τις σχετικά μέτρια ..τις είπα δεν κάνουμε 69 ; γυρνώντας ταχύτατα είχα το μούνι τις στην μάπα μου.. προσπαθούσα να βάλω την γλώσσα μου στην Κόλο τρυπιδα τις ,η οποία ήταν σκούρα και σφιχτή..μπήκε μόνο η μύτη μιας που έχω λίγο πιο πλατιά γλώσσα..αφού πήρα μια γενναία δόση κολοβακτηριδιων συνεχίσαμε στα τέσσερα.. πλέον δεν κάνει το ίδιο twerk όπως παλιά ..αλλά σύντομα έχυσα...με ευχαρίστησε .. θαύμασα λίγο το ύψος τις καθώς έβαζε τα πορνό τακούνα.. χαμογέλασε και μου είπε είμαι ψηλή το ξέρω...
Ναι είπα.σταυρωτο φίλη.. ντύθηκα και μπήκα στο αμάξι.. είχα αργήσει επρεπε να πάρω και από την δουλειά την κοπέλα μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
966
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dimp107, Constantinos27, alpula και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2021
Να φανταστώ ότι έδωσες ένα φιλάκι στην κοπέλα σου ??
16 Αυγούστου, 2021
Χαιρέτησες την κοπέλα σου με γλωσσόφιλο;
review reaction 3 vril
17 Αυγούστου, 2021
Φυσικά αφού το σάλιο λειτουργεί ως φυσικό αντισηπτικό δεν υπάρχει πρόβλημα
review reaction 3 Ntavelis
06 Σεπτεμβρίου, 2021
φιλε μαλλον εισαι τυχερος...γιατι απο οτι ακουω εκοψε 69, ακαποτα και γλωσσοφιλα...
06 Σεπτεμβρίου, 2021
Φιλε μάλλον είσαι τυχερός. Γιατί απ ότι νομίζω έχει κόψει 69 ακαποτα κ γλωσσοφιλα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5