Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ιζαμπέλα λοιπόν....Δε την είχα ξαναδεί...με το που βγήκε σαλόνι μου "έπεσε"το σαγόνι στη κυριολεξία...ψηλή...με σωματάρα λάτιν, κωλος ίσως ο πιο καυλωτικός εκεί έξω ράστα μαλλιά μαύρα όχι μεγάλο βυζί δέρμα βελούδινο...και πολύ γλυκιατ στο πρόσωπο... Κυριολεκτικά με το που σαλονάρει...με τέτοιο σώμα είναι εντυπωσιακή...Αμέσως έδωσα παράβολο..και περίμενα σε ένα καθαρό δωμάτιο..Ήρθε μετά από κάνα δεκάλεπτο...με ένα σετ πολύ λεπτά μαύρα εσώρουχα...τι να πω..τα λόγια περιττά..αμέσως ανέβηκε από πάνω μου για να χουφτωνω αυτή την υπέροχη κωλάρα..ενώ μου τριβόταν...δε πέρασε ένα λεπτό τη γύρισα σε 69...αλλά εγώ από πάνω και αυτή ανάσκελα...να της γαμαω το στόμα βαθιά με δύναμη.. γλύφοντας ταυτόχρονα τη μουνάρα της και το κώλο της...μου βγάζει σε μια φάση το καυλι από το στόμα της και μου λέει πιο δυνατά θέλω...δώσε τη γλώσσα όσο μπορείς μέσα στη μουνάρα μου και στο κώλο μου...ε εκεί βάζω δύο δάχτυλα στη κωλότρυπα και γλώσσα στο μουνι της βαθιά..γαμωντας της ξανά το στόμα κάθετα..μου χάιδευε που και που τη κωλότρυπα.. ήταν μια εντελώς pse κατάσταση...τη γύρισα στα 4...εκεί έχασα τη μπάλα..τέτοιος κωλος σπάνια βλέπεις σε μπουρδέλο...αφού μαλακιστηκε λίγο μόνη της εκεί να τη χαζεύω.... άρχισε το twerk πάνω στο πυρακτωμένο μου καυλι...δε πρόλαβα να σπρώξω καθόλου...έσπρωχνε μόνη της....πρώτα μουνί μετά κώλο....μια πορνοστάρικη κόλαση.....αφού της έχυσα τη κωλότρυπα περιμετρικά... φωνάζοντας σαν άγριο βόδι...ήθελε και άλλο...ξαναβάζω Καπότα και ξανά μέσα κώλο......για κάνα δίλεπτο..... αυτά με την Ιζαμπέλα... είναι Ελληνίδα..20 και κάτι τη κόβω...και εννοείται θα τη ξαναδώ σύντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hustler, Ntavelis, Andrew256 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2021
Το βράδυ την βρίσκει κανείς ?
16 Αυγούστου, 2021
Να σαι καλα αδερφε αυριο θα παω εκει πρωτα , τεραστια βοηθεια το σαιτ
16 Αυγούστου, 2021
Όχι..μόνο πρωί.
16 Αυγούστου, 2021
αφού της έχυσα τη κωλότρυπα περιμετρικά... φωνάζοντας σαν άγριο βόδι...ήθελε και άλλο...ξαναβάζω Καπότα και ξανά μέσα κώλο......για κάνα δίλεπτο..... αυτά με την Ιζαμπέλα...

παπατζιλίκι μου ακούγεται τύπε...
17 Αυγούστου, 2021
Παπατζιλίκι ναι... μπορεί να έχεις δίκιο.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5