Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 30 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πέρασα από κέντρο και είπα να περάσω από τον οίκο να δω την Άναμπελ..καλό φάτσα αλλά τίποτα τρομερό στο σώμα...οίκος στα όρια τις αθλιότητας...είμαι σίγουρος αν ο Εοδυ έπαιρνε δείγμα με μια μπατονετα από τοίχο και από στρώμα ,θα ανακαλύπταμε εξωτικους ιούς και βακτήρια...
Τεσπά..ξάπλωσα στην καριολα και μπήκε η μικρή καριολιτσα Άναμπελ.. αδύνατη με μικρό κολαρακι και βυζί..τσιμπουκοχειλα..
Συστήθηκε και ξεκίνησα χωρίς πίπα ακαποτη..ήρθε αργότερα και μου έσκασε δύο φιλιά .. τραβήχτηκα όχι γιατί δεν γουστάρα απλά διότι σκέφτομουν σε πόσους πακιτο το έχει κάνει προηγούμενος..πίπα μέτρια .στήθηκε στα τέσσερα και τον κάρφωσα ..δεν μου είχε σηκωθεί τέρμα διότι το κλίμα ήταν αποκαρδιωτικο.. έχυσα και έφυγα ..μου είπα είναι 24 ..
Ήπια την καθιερωμένη φαντα για ανοσία καπνίζοντας ηλεκτρονικό..ξέχασα να αναφέρω ότι τις εγλυψα το μούνι ..δεν ξέρω αν ξανά πηγαίνα Μεταξουργείο τόση βρωμιά και μπιχλα ..βρωμο Πακιστανια παντού μαϊμούδες και ζόμπι συνθέτουν ένα μοναδικό καλτ σκηνικό που όμοιο τις δεν υπάρχει στην Ευρώπη...επίσης το πρόγραμμα είναι επιεικος μέτριο..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άναμπελ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
966
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Accountant, Constantinos27, giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2021
το οτι δεν σιχαθηκες το μουνι της αλλα το στομα της με ξεπερναει Χαχαχα! btw οτι δεχεται στο στομα το δεχεται και στο μουνι, ενα και το αυτο Ματάκι
review reaction 3 Helluvatime, Διαγραμμένο μέλος 172829
13 Αυγούστου, 2021
" Μεταξουργείο τόση βρωμιά και μπιχλα ..βρωμο Πακιστανια παντού μαϊμούδες και ζόμπι συνθέτουν ένα μοναδικό καλτ σκηνικό που όμοιο τις δεν υπάρχει στην Ευρώπη... " Έτσι! Συναγωνιστή έδωσες σε δυό γραμμές την αληθινή διάσταση της κατάστασης στο "Μετάξι" Καπέλο
review reaction 1 vril, Pussylover6969
13 Αυγούστου, 2021
Ποιος μπορεί και γαμαει ακόμα Μεταξουργείο. Λες και είσαι σε κάνα κακοφημο προάστιο της Λαχωρης, που είναι τα μπουρδελα. Καθαριότητα επιπέδου Πακιστάν.
review reaction 1 vril, Pussylover6969
16 Αυγούστου, 2021
Φίλε μου...

Αν είχες βάλει λιγοστή αγάπη στις συντακτικές σου ιδέες ,
καθώς επίσης και να την διάβαζες (έστω) μία μόνο φορά πριν πατήσεις την "Υποβολή" ,
αυτή η αναφορά , μόνο & μόνο από τον τίτλο , θα είχε πάει περίφημα..

Θα ήτο δηλαδή και διασκεδαστική.

Το παραπάνω αποτελεί θετικό σχόλιο.
(...σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες.)
review reaction 1 Pussylover6969
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4