Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πέρασμα απο διδύμου 27 για να βρώ την κούκλα την βικτώρια αλλά δεν, θα επιστρέψει το σάββατο απο ότι με ενημέρωσε η ρωσσοτσατσά.
Στον οίκο η αναστασία,φωτεινή και το πηγάδ εεε η τζούλια απο λευκορωσία.
Την είχα δεί απο άλλες φορές που είταν η βικτώρια αλλά κάτι δεν μου άρεσε.
Σήμερα όμως η τυχερή της μέρα να την γαμήσει ένα άτομο που έχει και τα μισά της χρόνια.
Έρχεται στο δωμάτιο,εγώ τα είχα πετάξει όλα για να με δροσίζει το κλιματιστικό να έχω αράξει την πέτσα μου και αρχίζει να βγάζει το ρουχαλάκι της.
Η τζούλια είναι πάνω απο 45φεύγα, ψηλή λίγο ακόμα και θα με έφτανε με τα τακούνια? πρέπει να είναι 1.75 και μου ερχότανε στον λαιμό.
Αλλά τι να το κάνεις αν το μουνί σου έχει γίνει πηγάδι.Χοντρή με χοντρά βυζιά και καθόλου συμμετοχή.Τα κάνει όλα λέει και συμφέρει και καλά.
Πίπα χωρίς στο 69 και να βλέπω το πηγάδι να μου χαμογελάει. Άνετα έμπαινετο χέρι μαζί με ένα κινητό τηλέφωνο σε περίπτωση που χαθεί, να πάρει τηλέφωνο να το βρούν.
Απο πίπα το έχει το σπόρ.Έκανε χοντρό παιχνίδι να με τελειώσει εκεί αλλά της έκανα παρατήρηση και σταμάτησε. Μην κουραστεί και λίγο(έξυπνο πορνίδιο.)
Ζήτησα να ανέβει απο πάνω,αλλά αρνήθηκε γιατί την πόναγε το πόδι της,όπου στο σημείο που μου έδειξε είναι το ισχίο.
Έβλεπα την απογοήτευση να έρχεται με φόρα.Μου ζήτησε στα 4 αλλά την έβαλα ιεραποστολικό,όπου την πήγα πρέσσα και εμπλοκή και ξάφνου άρχισε να βογγάει και να μουγγανίζει.Λέω απο μέσα δεν παίζει αυτή καταλαβαίνει ότι της τον έχω χώσει. Όσο έσκουζε και κοπανιόταν με κλειστά ματάκια τόσο έδεινα πόνο γιατί το 20αρικο έπρεπε να πιάσει τόπο,δεν μου το χαρίσανε.
Μετά απο 5 λεπτά ασταμάτητου κόπου απο εμένα σαφώς ήρθε το τέλος.
Η ανερχόμενη gifara αναφέρεται σε σκληροπυρηνικούς μερακλήδες όπου εγώ ακόμα έχω καιρό να φτάσω σε τούτο το σημείο.
Δεν θα ξανα προτιμηθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
dinamitisc5
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
2.234
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bourdeliaris82, Elganador, giorgiodelafuentes2 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2021
Η Τζούλια είναι "ειδική κατηγορία" bbw, ΔΕΝ πας εκεί ΑΝ δεν θες κάτι τέτοιο!
Είναι η μόνη bbw που πηγαίνω όταν θέλω τέτοια γούστα, μιλάμε εδώ και 3 χρόνια της έχω ρίξει ΑΝΕΛΕΗΤΑ γαμήσια!
Κάργα τίμια επιλογή
review reaction 1 Bonecrusher
12 Αυγούστου, 2021
Πρέπει να έχεις πολλά άντερα για να περάσεις στο δωμάτιο με το Ποτέμκιν ….
review reaction 3 giorgiodelafuentes2
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2