Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 23 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χαιρετώ τα καλύτερα παιδιά! Ευχομαι όλους να σας ανταμωνο καλα!
Το έχει ξεφτιλίσει στην ζέστη αυτες τις ημέρες, το τερμάτισε αλλά αν κ κάτω από αυτές τις συνθήκες είπα δεν γαμιετε ας πάω καμία τσάρκα να τον χωσο κ κάπου.
Πάμε τσάρκα με κρύο, με αέρα, με βροχή να στάζουν τα ρούχα, ας πάω κ με 45 βάθους Κελσίου.
Είχα άκουσε για την Ελένη ότι είναι καινούργια, μικρή, νεανικό δέρμα, δηλώνει απλό πρόγραμμα αλλά αφήνει γλυφομουνι κ είπα να πάω.
Μπαινω στον οίκο υπογα, ήταν δύο κοπέλες η μία εύσωμη για ειδικά γούστα που την προωθει για κάποιο λογω η τσατσά..κ ήταν κ η Ελένη.
Η Ελένη είναι μέτρια προς ψηλή θα έλεγα , άσπρο δέρμα, μικρό στήθος, αδύνατη, όμορφη στο πρόσωπο, κοντά 18 χρόνων.
Μου άρεσε κ είπα να περάσω.
Για να είμαι ειλικρινής, προσπαθώ στα μπουρδελα να επιλέγω χωρίς να σημαίνει ότι είναι κ σωστό αυτό που κάνω,λοιπόν επιλέγω κοπελιές να ειναι κοντά στην ηλικια μου κοντά στα 40, τύπου Μπάρμπαρα, Εμμανουέλα φωκαιας, για τον λόγω ότι με κάποια από αυτά τα κοριτσια κάτω από άλλες συνθήκες θα μπορούσαμε να βγούμε έξω με σκοπό να κάνουμε σχέση, θα ταίριαζαμε περισσότερα ηλικίακα θα είχαμε περισσότερα ενδιαφέροντα.
Τώρα είμαι εγώ 40 να βγω με κάποια 18 χρονων που θα την πάω στις κούνιες..
Βέβαια όλα είναι σχετικά..
Μπαινω λοιπόν στω δώμα, αριστερά από το κουζινακι στο μικρό δωμάτιο.
Γδυνομαι κ περιμένω ερχαιτε η Ελένη μπαίνει μέσα ούτε γειά δεν λέει κάνω τον μικρότερο καλό είναι να έχουμε κ μια ταπεινοτητα κ λέω καλωστην.
Μου φαιρονταν απαξιωτικά κάτι την ρώταγα, δεν μιλώ ελληνικά λέει κ έδειξε το κρεβάτι να ξαπλωσο.
Άρχισε να παίζει ατσουμπαλα το εργαλείο ενώ κοιτούσε στο άπειρο σαν ανάπηρο, γενικά απέφευγε να με κοιτάζει στα μάτια κ περίμενε να σηκωθεί να βάλει καποτα.
Αυτές μας θέλουν άλογα κούρσας να είμαστε έτοιμοι να μας ξεπετανε.
Βάζει καποτα άρχισε μια πιπα μονότονη κοιτώντας προς τα κάτω κ σε στάση να μην μπορώ να πιάσω, της λέω πάμε sex.
Από πάνω δεν ανέβαινε, ούτε στα τέσσερα μόνο κανονικά κ έλεγε μην πιάνεις εδώ μην εκεί.. μην το ενα μην το αλλο..
Φιλιά δεν άφηνε κάποια στιγμή λέω να σε γλυψω κάτω κ είπε απλό πρόγραμμα αλλά ήμουν γνωστής από τα γραφόμενα των παιδιών ότι αφήνει γλυφωμουνι κ εκανα το κορόιδο κ εγώ κ της λέω εφόσον είπε normal δεν μιλώ αγκλικα.
Αρχισα να γλύφω, ωραίο μουνακι. Υγρά από τέτοιο κορίτσι είναι σαν θεία κοινωνία.
Στην συνέχεια τελείωσα κ σηκώθηκε να φύγει, σε όλλη την διάρκεια έκανε κάποιες γκριμάτσες αντιπάθειας.
Πάει να βγει έξω κ της λέω κάτσε να σε χαιρετίσω που πας έτσι κ χαμογέλασε, κάπου έσπασε ο πάγος.
Πειστευω αν πάω κ άλλες φορές ίσως βελτιωθεί η κατάσταση, ίσως χρειάζεται χρόνος..καποιες φορές οι σχέσεις των ανθρώπων θέλουν χρόνο για να χτίσουν..
Αυτά από εμένα, σας ευχαριστώ που διαβάσατε την κριτική μου, ότι θέλετε ξέρετε στα σχόλια.
Να είστε όλοι καλά κ να προσέχετε τον εαυτό σας αλλά κ οτιδήποτε αγαπάτε.
Ως την επόμενη φορά..γεια χαρά κ καλή συνέχεια !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.016
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 3 review reaction 1 sweeper, 2tasos, pipinokinigos28 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2021
Έγω όταν τήν είδα πριν 3 εβδομάδες, μου άρεσε οπτικά. Η τσατσά όμως δεν είπε για 15€, ως είθισται στήν πιατσα. Μόνο όταν είπα ότι θά περάσω. Φυσικά αρνήθηκα. Αυτό τό τέχνασμα συνιστά εξαπάτηση. Άρα κόκκινη κάρτα.
Διαβάζω ότι έριξε τήν τιμή στα 10€ τώρα. Αυτό δεν αναιρεί την άνω αθλιότητα.
Τέλος, έχει συμειωθεί πολλάκις ότι η Ελένη συνιστά φόλα ολκής. Είναι δεδομένο τούτο. Άρα κακώς ασχολείστε.
review reaction 1 Ημεδαπος
09 Αυγούστου, 2021
ωραίες ατάκες ωραία κριτική! Έτσι!
review reaction 1 john1975bi, Ημεδαπος
10 Αυγούστου, 2021
Ας αφήσουμε αυτή τη φόλα - και κάθε φόλα- στην ησυχία της να βαράει μύγες. Και όλα θα πάρουν το δρόμο τους (ή θα συμμορφωθεί ή θα φύγει).
review reaction 1 Ημεδαπος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3