Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είδα την Έμιλυ και μου θύμησε μια πρώην μου στο στυλακι και είπα να μπω..μαύρο μαλλί γλυκό σχετικά πρόσωπο ,βυζί μεγάλο και κολος αποδεκτός .. ξάπλωσα και με ρώτησε πώς θέλω πίπα .. χωρίς απάντησα ..ξεκίνησε ένα βαθύ ωραίο τσιμπούκι.. σίγουρα κάνει καλύτερη πίπα από την δικιά μου ,και εγλυφε τα άρχιδια..
Με ρωτάει πως θεέ ;στα τέσσερα τις λέω .. σφυροκόπημα κανένα πεντάλεπτο
.την γύρισα απο μπροστά εγλυφα τις βυζάρες και το κάρφωσα στο μουνάκι τις..ωραία βυζια σχετικά..δεν με άφησε να τις γλύψω την μουναρα..
Βγάζω Καποτά και τις λέω πάρτον στο στόμα σου .ξαπλώσε μου λέει ..ξεκίνησε να μου γλύφει την πουτσα δυνατά και ρουφήχτρα..τον έπαιζα και εγώ ..ύστερα αρχιδια με περίτεχνω τρόπο ..δεν άργησα να χύσω στο στόμα της ..τα στραγγιξε με ευχαρίστησε και με αποχαιρέτησε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
28€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
966
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, perseas, Tsarkalakos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2021
Φιλε την συγκεκριμενη κοπελα την εχω δει απο κοντα σε τσαρκα αλλα δεν εχω περασει ποτε μαζι της, και ο λογος ειναι οτι η συγκεκριμενη ανδροπρεπης τσατσα, ειναι για κλωτσιες, αγενεστατη, ειρωνικη, , της τα εχω μαζεμενα!! Έρχεται ροπαλιάΜαλακίαΈρχεται ροπαλιάΚεφάλι σε τοίχο! Ειχα παει με ενα κολλητο μου και τον προσβαλε ασχημα!Μαλακία
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1