Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
η γλυκια Δαναη ξαναγυρισε για να μου προσφερει οτι ειχα πεθυμησει...το αφρατο κορμι της,τα μεγαλα βυζακια της που δεν χορταινω να πιπιλω και το γλυκο μουνακι της μου ειχαν λειψει....βγαζει το εσωρουχο και αφου παρει αναπαυτικη σταση ξαπλωμενη σπευδω να την περιποιηθω...ξεκινωντας απο το ομορφο λαιμουδακι της ,κατεβαινοντας στα βυζακια και την κοιλιτσα και κανοντας μια σταση στους ωραιους αστραγαλους και τα πατουσακια της γλειφω τα δαχτυλακια των ποδιων της...μακραν κανει το πιο καλο 69 της πολης για μερακληδες αντρες...παιρνει θεση αναποδα πανω μου και αρχιζει το ρουφηγμα..η πιπα ασυναγωνιστη και με βαθος...χαιδεμα και στα αρχιδια...το ροζ μουνακι της μοσχομυριστο και γευστικο.πιπιλισμα στην κλειτοριδα και γλωσσα βαθια στην τρυπουλα της...η σφιχτη κωλοτρυπιδουλα της σε προκαλει να την δοκιμασεις και αυτην και η δαναη δεν στο αρνειται...γαμησακι στα τεσσερα με ελαφρα αχ και βαχ...η θέα της κωλαρας της μοναδικα καυλωτικη..την σφιγγω ελαφρα στους ωμους και τελειωνω μεσα τηςχρονος και διαθεση παντοτε στα υπερ της...μετα το τελειωμα απο τις λιγες που ρωταει αν ηταν καλα..συντομα θα τα ξαναπουμε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2009
Όνομα κοπέλας
Δανάη
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού