Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Περίπου στις 03:30 το βραδυ. Δεξια πόρτα του Κολωνου 45. Γνώριμη από τα παλιά Ρωσίδα μιλφ στο 180 με τα τακουνια με πλατινέ βαμμένο μαλλι πάνω σε ψηλοτάκουνα ωραιο σωμα, πολυ ωραιο δερμα. Έχει εργαστεί και Μ.Αλεξάνδρου 28 Υπόγειο και στη Βεργας παλαιότερα.
Ο τσατσος τυπικός. Δίνω 10αρικο Μπαίνω στο δωμάτιο μέσα δεξιά όπου το κρεβάτι ήταν κολλημένο στον τοίχο δίπλα στον καθρεπτη.
Ερχεται μετά απο λίγο η Ελένη. Ξαπλωνει και με το που πάει να μου πει «έλα μωράκι μου» της λέω πως δε θελω σεξ αλλα να σου γλύψω τα πόδια. «Τέλει ποδαράκι του μουρό μου». Βγάζει τα παπούτσια, ξαπλώνει και μου φέρνει τις πατουσάρες της στα μούτρα. Πεντακάθαρες, μυρίζαν φυσικά ελαφρια ποδαριλα απο ιδρωτα και όχι βρώμα, τελεια σε αίσθηση απαλή πατούσα με υπέροχη καμάρα και όμορφα περιποημενα δάχτυλα.
Εκστασιασμένος από την αίσθηση των αψεγάδιαστων πατουσών στα μούτρα αρχισα να τις γλύφω και ταυτοχρονα να αυνανιζομαι. Κι εκείνη τότε πήρε το ένα ποδαράκι από τα μούτρα και το έβαλε στα @@. ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ.
Κρατήθηκα λίγο αλλά μετά απο κανα 5 λεπτο τελείωσα.
Σηκώθηκε, μου έδωσε μαντηλάκι να σκουπιστώ, σε ερώτηση μου απάντησε πως είναι καθε βραδυ 12:00-06:00.
Τουλάχιστον εμένα τα πέλματά της είναι του απολύτου γούστου μου.
Το απολυτο vfm για κάποιον που θέλει να γευτεί μια εξαιρετική πατούσα με πολυ διακριτική ποδαρίλα τόσο όσο χρειάζεται για εμάς τους μανιακούς ποδολάγνους-φετιχιστές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2021
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rabitgreen, pablo michel, Ημεδαπος και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2022
size πατούσας συναγωνιστή? μεγάλη? αν είναι πάνω από 40+ σούπερ.... έφυγα να μουν τον ποδο παίξει!!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1