Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 56 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σήμερα στις 14:00+ κατέβηκα Μεταξουργείο. Πολύ κίνηση, πολλοι μετανάστες και περνούσαν μέσα στα δωμάτια κατά κόρον. Η κοπέλα είναι μέσα θα αργήσει πόσες φορές το άκουσα απο τις τσατσαδες.
Ξαφνικά βλέπω ότι άνοιξε ξανά το δελο στη Μεγα Αλέκου οπότε λέω ας πάω να θυμηθώ τα παλιά, τελευταία φορά το 2018.
1 όροφος, ανεβαίνω μπαίνω μέσα, καλησπέρα καλησπέρα και να σου η Χριστίνα.
Γύρω στα 43-43, 3αρι βυζί ψιλοχαλαρο, φάτσα ωραία ρωσική με λίγες ρυτίδες στα μάτια, δικαιολογημένα λόγω ηλικίας, λίγο μπάκα της ηλικίας επίσης. Φορούσε ένα διχτυοτο κορμάκι από πάνω μέχρι κάτω ώστε να φαίνονται οι βυζάρες της.
Μπαίνω έρχεται μου τρίβεται, μου έπιανε τα χέρια και τα έβαζε στα βυζιά της, μιλούσα με την τσατσά μου έλεγε πέρνα μέσα, κάνει και ελεύθερο στοματικό κτλπ.
Γυρνάει που τρίβει τον κώλο της στην βερμούδα και ξαναγυρνάει μπες μέσα, τελείωνε. Λέω δεν γαμιεται είναι αφόρητη η ζέστη.
Δίνω δεκαρικο, μπαίνωεσα και λέω δώσε μου 5 λεπτά γεμάτα να φρεσκαριστω.
Οκ μου λέει. Μπαίνει στα 90 δευτερόλεπτα μέσα σε φάση να πλένονται στοκ νιπτήρα. Πουτανα ζέστη στους δρόμους...
Πιάσαμε λίγο σοσιαλ, σε φάση όμως της είπα περίμενε γιατί σου είπα πέντε λεπτά φρεσκαρισμα, δεν μπορώ με την ψυχή στο στόμα.
Όρθιο παιχνίδι, να την ρωτάω αν μπορώ να πιάσω τα βυζιά, ε μα φυσικά απάντησε.
Έβαλε Καποτα στο στόμα της και με ξάπλωσε, μου τον έπαιξε με τα βυζιά και τσουπ όλο κάτω μου την έφερε κολάρο και δώστου βαθιά πίπα με δύναμη και να με κοιτάει στα μάτια.
Της λέω και εγώ έτσι κοίτα με μ'αρεσει. Δεν θέλω να είναι τελείως"απρόσωπη" η πίπα. Της έπιανα τα βυζιά κατά τη διάρκεια.
Ύστερα ανέβηκε από πάνω μου και αααααχ.
Τι της λέω.
Ωραία πούτσα από όπου είσαι;
-? Δεν το ψιλοεπιασα
Μου λέει ύστερα: Εγώ -Χριστίνα Ρουσκι εσύ;
-Εγώ ΧΧΧΧΧΧ γκρέκο της λέω και γέλασε.
Ανέβηκε και βολεύτηκε και χοροπηδούσε στο καβλι μου πορνοσταρικα. -Μπραβο Άρη ωραία πούτσα έχεις να ξανά λέει.
-Ναι όλες το ίδιο μου λέτε για να με πιάσετε για πελάτη.
- ... (Δεν απάντησε)
Ύστερα γύρισμα στα 4 να βλέπω την καβλωφατσα της στο καθρέφτη καθώς να την καρφώνω και να λέει" έτσι ναι, έτσι..."
Ρίχνω και 2-3 σφαλιάρες στον κώλο, σταματάω, με κοιτάει από τον καθρέφτη και ρίχνει η ίδια σφαλιάρα στον κώλο της.
Μου λέει βάρα δεν με πειράζει.
Οκ. Σφαλιάριζω και εγώ, μέχρι που την πιστινιαζα δυνατά και να λέει ναι ναι...
Επειδή όμως χτες τον είχα παίξει αργά από την δουλειά που σχολασα, τα φλοκια μου ήταν λίγα.
Οπότε σταματάω και της λέω που μπορώ να χύσω; Λέει και εδώ ? δείχνοντας τα βυζιά της. Βγάζει Καποτα μου τον παίζει και με κοιτούσε. Της λέω Άστον λίγο, ήταν ξάπλα τον έπαιζα εγώ και αυτή μου χάιδευε της μπάλες σαλιωνοντας το χέρι της. Δεν άργησα να καταθέσω πάνω στα βυζιά της. Λέγοντας "αχ κρεμουλα!!!!"
Σηκώθηκε πλύθηκε βιαστικά στον νιπτήρα, σκιυπιστηκε με χαρτί (κωλοχαρτο) με αποχαιρέτησε λέγοντας:
Μπράβο ο (όνομα μου) ωραία πούτσα κουβαλάς και έφυγε μισανοιχτη πόρτα καβλαντιζοντας τους έξω που περίμεναν.
Στο δια ταύτα προτείνεται γιατι το τιμάει το μεροκάματο.
Επίσης προτείνεται στους μιλφακιδες με καλές υπηρεσίες και όχι κλέψιμο στα 4. Πλαφ πλαφ ακουγόταν ☺️ όταν την κάρφωνα.
Η τσατσά ευγενική, "εις το επανιδείν μου είπε".

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Sir Sexy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
3.283
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 paparotriftoulas, Νταης, giorgiodelafuentes2 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2021
Ωραίος τύπε, καλά βέβαια που δεν έγραψες το όνομά σου Χαχαχα!
review reaction 3 Sir Sexy
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1