Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν περίπου 21 χρόνια είχα την πρώτη εμπειρία με ιερόδουλη στα σπιτάκια του Βαρδάρη στη Σαλόνικα που δεν ξέρω καν αν υπάρχουν πια.
Από τότε έως κ σήμερα δεν έχω κόψει αυτό το "χούι" παρόλο που πέρασανε σχέσεις ,γάμοι κλπ...
Αυτό που θυμάμαι από τότε είναι ότι πήγαινες την κλασική μπουρδελοτσαρκα, έβλεπες όσες περισσότερες κοπέλες μπορούσες και απλά διάλεγες αυτήν η οποία σε καυλωνε περισσότερο.
Η αλήθεια είναι ότι δυσκολεύομαι να θυμηθώ κάποια δυσάρεστη εμπειρία, ίσως ήταν οι καύλες μας, ίσως όλες έκαναν το ίδιο πρόγραμμα, δεν έπαιζαν γλειφομουνια, ακαποτα,φιλιά κλπ τουλάχιστον δεν ήξερα ότι παίζουν, αν επαιζαν.
Δεν υπήρχαν έξυπνα κινητά, δεν υπήρχε πληροφόρηση παρά μόνο από στόμα σε στόμα σε συναγωνιστές στη μπουρδελοτσαρκα.
Υπήρχε μια ωραία ιεροτελεστία σε όλο αυτό.
Εν πασει περιπτώσει πίσω στα δικά μας, τις πιο προκάτ εποχές μας.
Μπαίνω στο site λοιπόν πριν λίγες μέρες και αφού διαβάζω διάφορες κριτικές λέω ας επιλεξω δύο στόχους .
Πάω λοιπόν πρώτα Ιωαννίνων να βρω την Άννα που δούλευε εκείνη τη μέρα.
Μεγάλη αναμονή και μεγάλη περιέργεια από μέρους μου.
Μετά από τουλάχιστον ένα τέταρτο βγαίνει η κοπέλα.
Σεβαστό όσοι περνάτε καλά μαζί της αλλά εμένα δε μου άρεσε καθόλου το πρόσωπο της , ούτε κ ιδιαίτερα το σώμα της οπότε έφυγα κ αναχώρησα για την δεύτερη επιλογή στο Αχαρνών 85 μια Ουκρανη μιλφ που δε θυμάμαι τωρα το όνομα της.
Όσο πήγαινα προς τα εκεί έλεγα μέσα μου ότι έστω κ κάτι μικρό να Μ αρέσει πάνω της θα περάσω μαζί της μιας κ δεν είχα άλλη στοχευμένη επιλογή.
Φτάνοντας λοιπόν εκεί έρχεται το σοκ. Νομίζω ήταν κάπου 11 κ κάτι κ το σπίτι ήταν κλειστό.
Σπρώχνω κ την πόρτα για σιγουριά, κλειδωμένη.
0 στα 2 λοιπόν κ η πρώτη κίνηση να ανοίξω κινητό να ψάξω γρήγορα καμία επιλογή κοντά να μη φύγω αχυστος.
Λίγο η δυσκολία στο κινητό με τις εφαρμογες του χάρτη για τα μπουρδέλα, λίγο οι περίεργοι περαστικοί έβαλα το κινητό στη τσέπη , άναψα ένα τσιγαρο κ έκανα restart.
Μπήκα σε mode 2000 κ λέω πάμε κ όπου βγει όπως παλιά.
Βουρ απέναντι ανεβαίνω τα σκαλιά , υποδέχεται η ευγενεστατη τσατσα κ μου παρουσιάζει τη Τζούλια.
20χρονο, σώμα ποίημα για λάτρεις των petit κ ελαφρώς skinny, χειλαρες, όμορφο πρόσωπο και καταγωγή προφανώς gipsy αλλά από αυτές τις gipsy που τις παίρνει από την αρχή στο χαρέμι του ο αρχηγός της φυλής.
Στα του αγώνα τώρα.
Τα αρνητικά
-Δεν έβγαλε σουτιέν
- Μετά από κανένα 7λεπτο κοπανημα μου είπε άντε μωρό μου να χυσουμε
- Μόλις της σήκωσα λίγο τα πόδια κ της τον έχωνα βαθιά κ δυνατά τα χαμήλωσε για να μη ζοριζεται
Τα θετικά.
-Ωραίο τσιμπούκι για την ηλικία της
- Αρκετά καλή αίσθηση το μουνακι της παρά την κρέμα
- Απίστευτη θέα στα 4
Ακόμα πιο όμορφο το πρόσωπο της από κοντά
Συνολικά δε μετάνιωσα αλλά κ δε θα ξαναπαω.
Έχει μπει από μικρή στο ρόλο ξέρει πόσο χρόνο να σε κρατήσει, χαϊδεύει αρχιδια στο πισωκολλητο για να τελειώσεις πιο γρήγορα, κ μόλις πλησιάσει το δεκάλεπτο στο λέει έστω κ με τρόπο
Παρόλα αυτά με 20 ευρώ πήδηξα ένα φρέσκο gipsoπιπινο από αυτά που βλέπεις έξω και ρίχνεις κ δεύτερη κ τρίτη μάτια.
Σύμφωνα με δήλωση της είναι απο Μολδαβία
Βέβαια εμένα τα Ελληνικά της μου φάνηκαν άψογα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
787
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Giannis_127, T.D.7 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2021
ασε μη δεις μαιρη απο αχαρνων χαχαχα.
μια θειτσα κοντοχοντρη ειναι με κοντο μαλλι και κατι τατουαζ.
τελειωμενο πουρεϊντζερ δηλαδη.
απο ιωαννινων δε, δε βλεπεται καμια.
ασε τι λενε τα μαστορια εδω περα και εννοειται ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΒΑΣΗ σε κατι φωτος που κυκλοφορουν.
την πατησα και εγω ετσι για ΑΝΝΑ.
ειδα τρελη φωτο που φαινεται μουναρα, πηγα την ειδα απο κοντα και γελαγα 2 μερες.
επομενως... μεινε στην κλασσικη τσαρκα.
πας, βλεπεις, σ'αρεσει, μπαινεις, δε σ'αρεσει, φευγεις.
και ολα κομπλε.
review reaction 1 tayrus1982
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1