Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξυπνησα τρελαμενος απο καβλα και ηθελα να γαμησω σαν τρελoς.Μολις μπηκα μεσα στο μπουρδελο κατα τις 03:00 με περιμενε μια σκετη μουναρα...ψηλη ξανθια με πρασινα ματια και μεγαλα χειλη (τσιμπουκοχειλα!!).Φορουσε μια εφαρμοστη ντεκολτε μεχρι το κωλαρακι που φενοτουσαν η μεγαλες ρωγες της.Μπαινω στο δωματιο περνωνταs ενα απο το προγραμμα των 130ευρω. Μπηκε και αυτη με χαμογελο και διαθεση,ωραια γυναικα με το χαμογελο στα χειλη.Αρχισε να μου χαιδευει το στηθος και μετα να χαιδευει τον πουτσο,να συνεχισει να μου το γλυφει γυμνο.Αφηνω τα βυζια και χουφτωνω τον κωλο και τα μπουτια της.Αρχισε με μικρες κινησεις να καταπινει το μεγαλο και πολυ υγρο πουτσο μου. Εσφιγγε με τα χειλια το πουτσοκεφαλο και ρουφαγε δυνατα.Αρχισα και εγω να χαιδευω τον κωλο της.Της εκανα ενα τρελο γλυφομουνι 69.Ημουν ομως τοσο πολυ καβλωμενος που ηξερα πως δε θα αντεχα για πολυ.Ειναι η πρωτη πουτανα που μου φοραει σωστα το προφυλακτικο,το εκανε με το στομα και με καλη τεχνικη!! Της τον χωνω και λεει να μην μπαινω δυνατα γιατι πονουσε.Ταυτοχρονα απο αυτη τη θεση χουφτωνα τα βυζια της με ανεση.Αρχιζω σε γρηγορο γαμησι,την γαμησα λιγο δυνατα.Προκειται για πολυ καλη περιπτωση μιας και εχει και πολυ καλη συμπεριφορα,δεν αρνηθηκε καμια σταση λες και ήταν η γκομενα μου!! Μετα της τον χωνω στο κολαρακι της ωσπου τελειωσα μεσα.Τι αλλο να πω, μακαρι να μπορουσα να ημουν κι αλλο πανω... Η κοπελα αξίζει πολλα και δινει τα παντα για να ευχαριστησει τον πελατη.Ντιaνα,θα σε ξαναεπισκευτω σίγουρα κούκλα μου,να ξερεις οτι δεν προκειται να σε ξεχασω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2009
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού