Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα σε όλους.Τα αρχιδια μου και η πουτσα μου είχαν γίνει ξυράφια και ανυπομονούσαν να ξεχαρμανιάσουν για αυτό κινήθηκα σε μια πιο safe επιλογή και επέλεξα το Περγάμου 27β.Δουλευε η Ζανα η Ρωσίδα gilf και έτσι αφού μου έκανε κλικ πέρασα. Ολιγόλεπτη αναμονή και μπουκάρει μέσα.Αφου χαιρετηθηκαμε αρχίσαμε το μπαλαμουτι στα όρθια κάτι που κράτησε κοντά στα 2 λεπτά περίπου.Μετα στο κρεβάτι μου πήρε μια πολύ καυλωτικη πιπα που την σταμάτησα όμως γρήγορα για να μην χυσω και κατόπιν εκείνη που εγλυφε υποδειγματικα τα αρχιδια.Μετα της εγλυφα μανιωδώς τα βυζια της πάλι για περίπου 2 με 3 λεπτά χωρίς να δυσανασχετισει καθόλου και επιδοθηκαμε και σε αρκετά γλωσσοφιλα όπου και αυτά εμένα μου άρεσαν πολύ.Τελος την έστησα στο πλαγιαστο οπου μετά από ένα απίστευτο σφυροκοπημα απο μεριάς μου και ταυτόχρονα κραυγές από την μεριά της εχυσα.Οι κραυγές της γιαγιάς παίζει να ακούστηκαν μέχρι το απέναντι μπουρδελο το Αλκαμένους 117.Μιλαμε πολύ πράγμα όχι αστεία πρέπει να πάει για κτεο τον λάρυγγα της η γιαγιά μετά το σημερινό.Την προτείνω ανεπιφύλακτα και εννοείται θα ξαναπάω.Να στε καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
598
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redgarland, giorgiodelafuentes2, Επιρρεπής και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού