Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα σε όλους.Μετα το κακό γαμησι με την Κρίστι από Ιωαννίνων 3 ισόγειο το έβαλα σκοπό σήμερα να πάω σε ένα καλό μιλφ να ανατρεψω την κακή κατάσταση που με είχε καταβάλει.Ετσι λοιπόν είπα να πάω από Αλκαμένους μεριά και Περγάμου να αλλάξω λίγο παραστάσεις.Μετα από μια μικρή γύρα κατέληξα στο συγκεκριμένο σπίτι όπου παρουσιαστηκαν δύο μιλφ η Ειρήνη και η Ελένη.Εγω διάλεξα την Ειρήνη που πρόκειται για μια ξανθιά Ρωσίδα μιλφ με κοντό μαλλί κανονικού βάρους και με πιασίματα καλό βυζι σε μέγεθος και υφή και ωραίες ρογες και καλό κωλο.Μπαινει μετά από λίγο στο δωμάτιο ευδιάθετη και χαμογελαστή και αφού είπαμε κάποια σύντομα λόγια έτσι στα όρθια που ειμασταν έπαιζα με τον κωλο της και τα βυζια της για αρκετή ώρα.Κατοπιν στο κρεβάτι μου έγλυψε καλά τα αρχιδια και τα βυζια της τα έφαγα το μόνο που μου είπε ήταν να μην της αφήσω σημάδια.Υστερα σηκώθηκα όρθιος στο κρεβάτι και της έβαλα την ψωλη με καποτα μέσα στο στόμα και την πιστονιαζα.Τελος την έστησα στο πλάι και την ξεσκισα.Εννοειται πως θα ξαναπάω και την προτείνω χωρίς δεύτερη κουβέντα όχι λόγω εμφάνισης από εμφάνιση δεν λέει και τίποτα αλλά λόγω υπηρεσιών είναι πολύ τίμια και σέβεται το 20ρικο του άλλου.Με λίγα λόγια πολύ καλή επιλογή στο 20ρικο.Να στε καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
598
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redgarland, Bonecrusher, koutavoulias και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού