Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 73 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα σε όλους.Σημερα πρωί πρωί πήγα καρφωτος για την Κρίστι που εργάζεται στο Ιωαννινων 3 το ισόγειο καθως την είχα δει από φωτογραφίες και μου κίνησε το ενδιαφέρον.Δουλευε μαζί με την Σαμπινα η οποία μου ήταν αδιάφορη οπότε εδωσα το 20ρικο για την Κρίστι.Να σημειώσω ότι πρόκειται για μια Ρωσίδα μιλφ γύρω στα 45 με 50 ξανθιά κανονικού βάρους και κανονικού ύψους. Ολιγολεπτη αναμονή και τσουπ έρχεται.Μπηκε χαμογελαστή και αφού χαιρετηθηκαμε ξεκίνησα για παιχνίδι στο όρθιο αλλά κατευθείαν μου το έκοψε και μου είπε να ξαπλώσω.Ωπα λέω καμπανακι είναι αυτό πρόσεχε.Μετά πήγα να της γλειψω τα βυζια κάτι το οποίο δέχτηκε αλλά απομακρυνθηκε μετά από λίγα δευτερόλεπτα.Επειτα ρωτάει θες πιπα με προφυλακτικό η όχι? και της απαντάω χωρίς.Το τσιμπουκι της ήταν καλό αλλά μου έχουν πάρει και καλύτερα.Της είπα να μου γλειψει τα αρχιδια κάτι που έκανε για πολύ λίγο και δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο.Ηδη είχα καταλάβει ότι η τύπισσα κοιτάει να αποφύγει ότι μπορεί και αποπνέει έναν αέρα φολας.Τελος αφού είχα ξενερώσει τελείως της λέω πάμε ιεραποστολικο όπου μετά από λίγο τελείωσα.Συμπερασματικα εννοείται πως δεν θα την ξαναπάρω και είναι ένα γαμησι που θα ξεχαστεί πολύ σύντομα.Επισης πρέπει να δηλώσω ότι στο 20ρικο αλλά και συγκεκριμένα στην Ιωαννίνων υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές τουλάχιστον κατά την άποψή μου όπως Ελένη και Άννα οπότε αυτό αποτελεί έναν ακόμη λόγο για να μην την προτείνω σε κάποιον αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.Να είστε καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
598
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού