Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα πουτσοκαυλωμενοι μου.Επομενο μεζεδάκι στην ιστορία μου είναι η Άννα κου η γνώστη πουταναρα με το μελαχρινό μαλλι,αρκετά ωραίο σώμα καυλιαρικο, πρόστυχοφατσα και ωραία άκρα στα χέρια ότι πρέπει να σου τραβάει μαλάκια.
Σαν χαρακτήρας είναι πολύ ευδιάθετη κοινωνική και καυλιάρα στην συμπεριφορά αν και εμένα η φωνή της όταν ξεφεύγει και αρχίζει τα βλάχικα της με ξενερώνει λιγο.
Τελευταία φορά την πήρα πριν μια εβδομάδα μετά από πολύ μεγάλη νύχτα στης 6 το πρωι.
Πέρασμα Άννας πουτανιαρας στο δωμάτιο με το βλέμμα της να στάζει Καυλα,εγώ την περίμενα με τον πουτσο όρθιο στην καρέκλα αντί για το κρεβάτι και εκεί έδειξε τον επαγγελματισμο της περνοντας κατευθείαν το μαξιλάρι από το κρεβάτι βάζοντας το στα γόνατα της και άρχισε να μου χαϊδεύει τα παπαρια και να μου μιλάει για θρησκευτικα λέγοντας ότι δεν είναι καλό καθόλου,κοιτώντας τον διάολο που έχω στο μπούτι μου, ενώ ταυτόχρονα έπαιζε το καβλι μου με πονηρές ματιές όλο γλύκα και ανωμαλία,ήμουν έτοιμος να σταξω τα ζουμια μου στην πίπα της,μέτρια προς καλή αλλά με όλα αυτά που είχα ακούσει για της αμαρτίες και το μεγαλύτερο αμάρτημα που ειναι η πορνεία από το στόμα της Άννας μπορώ να πω ότι δεν με ένοιαζε τίποτα άλλο,την γυρνάω πίσω κίνηση και αρχίζω του δίνω μπρος μέχρι που μετανιώνω και την καρφωνω με μανία,μου είπε να αλλάξουμε στάση και μου έδειξε τι πάει να πει γνήσια αμαζόνα χόρευε στον πουτσο μου και φώναζε '
"Ειναι σκληρό είναι σκληρο",όλα τα φλοκια Καποτά αν και ήθελα πολύ να της τα ρίξω στην πλάτη.
Συμπέρασμα είναι ότι η Άννα είναι μια τίμια πουτανα που τηρεί ότι έχετε συμφωνήσει χώρις όμως να την βανδαλισεις και να την κάνεις χύσαποθηκη όπως άλλες και άλλες(ανναμπελ)..
Η Τσατσα δεν ενόχλησε καθόλου,Γενικά είναι από τις αγαπημένες μου υπηρέτριες πολύ διασκεδαστική και πάντα ευδιάθετη χωρίς να πρήζει πούτσες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2021
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
561
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος , alpula και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού