Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήθελα καιρό τώρα μια Πολύ δυνατή πίπα να μου γυρίσουν τα μάτια Να τον ρουφήξουν όλο να με στραγγίσουν και να λιποθυμήσω από την συγκίνηση. Διαβάσα για τετράδα στο 20 και λέω να πάω να διαλέξω 2 ή 3 ? να με περιποιηθούν καλά.... Δεν Μ άρεσαν καθόλου τα κορίτσια που είδα και επειδή η υπεργκουρου γιαγιά της πίπας Αλιονα. Μόλις είχε ανοίξει την πόρτα λέω "Σταθερή αξία VFM" και μπαίνω ,
βγαίνει ( μετά από ώρα) την βλέπω έχει πάρει αρκετά κιλά ( εμένα πραγματικά στα @@ μου μου αρέσουν και τα πιο γεμάτα κορίτσια) δίνω 2 ροζ εισιτήρια και περνάω στο δωμάτιο.
Την Αλιονα πρέπει να την έχω πάρει 15 - 20 φορές τα τελευταία 7-8 χρόνια λ
Περιμένω.....
Περιμένω.....
Περιμένω......
Αρκετή ώρα μετά ....
15 λεπτά περίπου .....
ενώ όχι μόνο δεν υπήρχε πελάτης σε δωμάτιο αλλά ούτε στο σαλόνι καν..... Λέω άστο μην πεις τπτ για τι αν αρχίσει να μιλάει δεν θα σταματάει.....( Ξέρετε νομίζω το τι εννοώ πολλοί εδώ μέσα.....)
Έρχεται στο δωμάτιο εγώ ξαπλωμένος χαμογελάω " τι κάνεις πως είσαι"?
Μα μου σου του......
Της λέω
"Αλιονα μου δεν έχω πολύ χρόνο δυστυχώς .....μπορείς να μου πάρεις μια δυνατή άγρια πίπα να σε χύσω όμορφα και ωραία?" ?
Στραβωνει λίγο μου λέει κάτι περίεργα αλλά ξεκινάει αυτό που ξέρει να κάνει καλά εδώ και χρόνια.... Σάλια γλείψιμο παντού και βαθειά πίπα με γκλουκ- γκλουκ αρκετά. Μετά από 4-5 λεπτά χύνω στο στόμα το στραγγίζει το κρατάει μέσα στο στόμα της ενώ έχω τελειώσει για λίγο ακόμα έπειτα παίρνει χαρτί και τα φτύνει. "Σε ευχαριστώ πάρα πολύ" και αντίο.....
Δεν είμαι σίγουρος μέσα μου ακόμα αν ήταν η τελευταία φορά η όχι που πέρασα στο δωμάτιο μαζί τής ??‍♂️....
Το επεξεργάζομαι ακόμα ?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2021
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mastrogod
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
592
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, giorgiodelafuentes2, EvilPlasma και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2021
Τυπε η κριτική σου όλα τα λεφτά δάκρυσα από τα γέλια ειδικά στην εισαγωγή.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1