Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με τη Ραμόνα είχαμε μια ιδιαίτερη σχέση μέχρι και πριν 1.5 χρόνο.

Ήμουν σε πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση για μεγάλο διάστημα και η Ραμόνα ήταν η ψυχοθεραπεία μου. Το αποτέλεσμα να ξοδέψω πολλά λεφτά για το μουνακι της.

Μια μέρα λοιπόν, μετά το σεξ μου λέει ότι θα φύγει στη Ρωσία ταξίδι. Της λέω δεν θα σε ξαναδώ. Είχα γνωρίσει κάποια και το πήγαινα σοβαρά παναθεμα με.

Με τα πολλά σκάει η ψευτοπανδημια κλείνουν τα σύνορα, κλείνουν και τα μπουρδέλα.

Ανοίγουν κάποια στιγμή πέρυσι το καλοκαίρι αν θυμάμαι καλά, πουθενά η Ραμόνα...

Τις προάλλες, διαλύω μια σχέση με μια κοπέλα και λέω κάτσε να μπω στο bourdela.com...

Διαβάζω τις τελευταίες 5 σελίδες...και βλέπω Διδύμου - Ραμόνα...

Δεν μπορούσα να αφήσω το μωρό να περιμένει και πολύ και σήμερα το απόγευμα βρήκα λίγο χρόνο και πήγα από κει...

Πάω στο σπίτι και είχε 4 κορασίδες. Ρε 4; Πρώτη φορά το βλέπω αυτό στα 25 χρόνια στο χώρο...

Έρχεται λοιπόν η Ραμόνα στο δωμάτιο...με θυμόταν...με θυμάσαι μου λέει; Τώρα είμαι πιο τρελή...

Με εγλυφε παντού σαν η μεγάλη γάτα το γατάκι τής...με μανία...
Γυρίσαμε 69...όπου τελείωσα...ναι τελείωσα στο 69...Δεν ξέρω αν ήταν τόσο καλό το τσιμπούκι της, δεν ξέρω αν η προσδοκία εδώ και 1.5 χρόνο να τη δω έφερε αυτό το αποτέλεσμα, ξέρω όμως ότι είμαι από τους πιο δύσκολους στο σεξ σε σημείο να μην τελειώνουν σχεδόν ποτέ...

Πουτανοερωτας; Χημεία; Τρελή αυτή, τρελός εγώ; Δεν ξέρω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ραμόνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Q
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 billgun, giorgiodelafuentes2, alpula και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού