Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέρασμα στο σπιτάκι , δεν είχε κόσμο καθόλου και η Τσατσα μου ανέφερε την αλιονα κ Αναστασία και χωρίς δεύτερη κουβέντα μπήκα μέσα και με τις 2 …περίμενα στο δωμάτιο περίπου 10 λεπτά ως που ήρθαν οι κοπέλες η αλιονα με άρχισε σαν λυσσασμένη να μου βγάζει το μποξεράκι για να μου πάρει τσιμπουκι η Αναστασία ήταν λες και δεν ήξερε τι να κάνει χαχα γτ η αλιονα μπήκε με φορά , η αλιονα μου έπαιρνε πίπα και η Αναστασία μου έγλειφε τα αρχιδακια , αργότερα τις είπα να κάνουν λεσβιακό να φιλιούνται και γώ να μπαίνω στην μέση και να τις γλωσσοφιλιαζω , η Αναστασία φιλάει πολύ όμορφα και το γούσταρα , στην συνέχεια μου έγλειφαν τον πουτσο ταυτόχρονα , επειδή θα έχυνα με τον ρυθμό τους είπα να πάρω κολο την αλιονα και αργότερα μουνι την Αναστασία η οποία δεν έδινε κολο αλλά γενικά το ευχαριστήθηκα , είναι η Τρίτη φορά στον ίδιο οίκο που πάνω τρίο και μένω ευχαριστημένος ….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αναστασία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.214
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koutavoulias, Nopainnogain, giorgiodelafuentes2 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2021
Γεια σου φίλε μου...μια ερώτηση τι ηλικία έχουν η κοπέλες ;
20 Ιουλίου, 2021
50+
review reaction 1 sexapir
31 Ιουλίου, 2021
Πήρα τρίο και έχυσα στο 3λεπτο. Οι γκόμενες είναι απίστευτες καύλες. Για να πας εκεί και να αντέξεις. πρέπει να έχεις τραβήξει τουλάχιστον 2 μαλακίες πριν.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3