Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συγκεκριμένη κριτική δεν αφορά μια συνάντηση αλλά τα συμπεράσματα μετά από 3 συναντήσεις εντός μιας εβδομάδας!
Λοιπόν η κοπέλα είναι καινούργια στην πάροδο, δουλεύει περίπου ένα μήνα στον συγκεκριμένο οίκο. Άνοιξε λοιπόν ο μετά το λοκντάουν
με την συγκεκριμένη κοπέλα. Η Μαρία είναι μετρίου αναστήματος, κανονικός σωματότυπος λίγο χαλάρωμα αλλά δεν ενοχλεί εμφανισιακά.
Ξανθιά , γλυκό πρόσωπο και ηλικία περίπου 27 - 30 ετών(ποτέ δεν ήμουν καλός με τις ηλικίες).

Η τσατσά έδωσε πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα, από στο 30ευρώ και στα έξτρα 69 και ελεύθερο στοματικό, 10 ευρώ για κάθε επιπλέον υπηρεσία.
Στα ενδώτερα η κοπέλα αρκετά φιλική. Ξεκινά με φιλιά (γλωσσόφιλα και μη ) και κατεβαίνει σιγά σιγά προς το όργανο μόλις νιώσει στύση. Ξεκινά πίπα και ξεχνά τελειώσει. Ειλικρινά, ξεχάστε ότι ξέρετε απο τις περισσότερες κοπέλες όπου ίσα ίσα κάνουν πως παίρνουν πίπα και συνεχίζουν εντός λεπτού. Η κοπέλα μου πήρε μεγαλύτερη σε χρονική διάρκεια πίπα ever, κάνοντας και mouthfucking. Ανεβαίνει από πάνω και δίνει αυτή ρυθμό χωρίς να βαριέται σε σχέση πάλι με άλλες κοπέλες. Ταυτόχρονα φιλιά σαν να είσαι με την κοπέλα σου. Συνέχεια με όρεξη σε όποια στάση γουστάρεις. Νομίζω έδωσα την βασική γραμμή που ακολουθεί η κοπέλα.

Προσωπικά την συστήνω, πολύ φιλική με καλές υπηρεσίες. Αισθησιακή χωρίς παγωμάρες που σε ξενερώνουν.
Απ'ότι μου είπε θα μείνει μόνιμα Χανιά , εγώ κάνω την πρόβλεψη ότι θα αφήσει εποχή στην πάροδο.

Για τον οίκο να πούμε ότι είναι σχετικά καθαρός.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
393
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 EH2018, alpula, KRITIKOS1985 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού