Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Aνεβηκα τα σιδερενια σκαλοπατια του οικου, στο τελευταιο σκονταψα και πηγα να φαω τα μουτρα μου, υπαρχει κακοτεχνια προσοχη !
Για καλη μου τυχη δεν ηταν εκεινη η περιεργη ξινη πικρη αλλαζονας τσατσα που λεει ολο εξυπναδες και προσβαλλει κοσμο αλλα μια αλλη ξανθια, ηρεμη δυναμη.
Στο σαλονι ξεμυτισε η Κατερινα, προκειται για μια αδυνατη 25αρα περιπου με μακρια μαυρα μαλλια.
Το σωμα της αδυνατο και αγυμναστο, το βυζι της 2αρι οχι τελειως στητο αλλα σε καλη κατασταση. Ο κωλος ψιλοφλατ.
Το προσωπο της τωρα ειναι μια ξεχωριστη κατηγορια, εχει αυτο το κατι το σεξυ το πονηρο. Εγω το βρηκα ελκυστικο και μιας και ειναι νεα στο επαγγελμα ηθελα να χωθω αναμεσα στα ποδια της.
Η Κατερινα στο σαλονι βγαινει αμιλητη δινοντας την εντυπωση φολας.
Γρηγορη αφιξη της στο δωματιο οπου η συννενοηση ηταν δυσκολη μιας και δεν ξερει ελληνικα και ελαχιστα μονο αγλλικα.
Το προγραμμα της απλο με ελευθερο τσιμπουκι.
Χωρις ερωτηση επιασε το αστραφτερο πεος μου και το εχωσε ακαποτα στο στομα της.
Η πιπα της χωρις δοντι, με βαθια μπασιματα αλλα αρκετα στεγνη και οχι οσο σφτιχτη θα ηθελα.
Απο μπαλες δεν περασε παρα μονο μου χαϊδευε τους ορχεις.
Τις εβαλα χερι στο μουνι και το δαχτυλιασα για λιγο αλλα ειχε αρκετη κρεμα.
Η πιπα της μικρης διαρκειας, δεν της ειπα να συνεχισει και αλλο μιας και δεν ηταν κατι το ενδιαφερον.
Γυρισμα στα τεσσερα οπου η κορασις στηθηκε μια χαρα.
Της τον κουμπωσα ολο μεσα και αρχισα να την γαμω δυνατα.
Η Κατερινα τον επαιρνε ολο μεσα χωρις να κλεβει ενω εριχνε και ηδονικα βογγητα.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου το μουνι της ειχε ανοιξει και μπηκα μεσα αερας ωστοσο ειχα καλη αισθηση παρα τη χρηση κρεμας.
Γαντζωθηκα απο τους ωμους της και της εριξα δυνατο μουνοκαρφωμα με την Κατερινα να γουσταρει και να τον θελει ολο τερμα μεσα της.
Επεσαν και μερικα στοματοφιλα.
Χυσιμο και στραγγιγμα μεσα της μεχρι τελευταια σταγονα.
Ντυσιμο στη μουγγα μιας και δεν ξερει καμμια γλωσσα και αποχωρηση.

Συμπερασματικα η Κατερινα ειναι μιας μετριας εμφανισης Ρωσσιδα.
Στο σαλονι δε δειχνει ιδιαιτερη διαθεση για γαμησι αλλα μεσα στο δωματιο γουσταρει να της καρφωνουν το μουνι.
Τα βογγητα της και η εκφραση του προσωπου της οταν το πουτσοκεφαλο χτυπαει μητρα τα λεει ολα.
Σιγουρα μια δοκιμη την αξιζει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.157
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, sweeper, topscorer και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού