Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ουκρανιδα μιλφ Αννα ειχα να την παρω απο περυσι το καλοκαιρι μετα το πρωτο λοκνταουν του Κουλη οπου τοτε δεν ειχα μεινει και πολυ ευχαριστημενος λογο του πολυ σειφ προγραμματος που εκανε γιατι φοβοταν τον Γιοκα19.Εκτοτε δεν την ξανατιμησα οσους μηνες ηταν ανοιχτα τα μπουρδελακια.Σημερα ομως και εχοντας διαβασει οτι εχει επανελθει στις προ Γιοκα εποχες ειπα να την επισκεφτω.Στο σαλονι του οικου ημουν μονος ειχε ησυχια αλλα τα δωματια ηταν γεματα ετσι περιμενα να αδειασει ενα για να μπω.Ετσι μολις αδειασε πληρωμη του παραβολου και βουρ για το δωματιο .Εκανα ενα φρεσκαρισμα στο ντουζ και περιμενα το μωρο.Μετα απο λιγη αναμονη ηρθε μεσα για να αρχισει ο αγωνας.Εγω κλασικα επιδωθηκα σε γλυψιμο-ρουφηγμα των μαστων της και αυτη αρχισε να με γλυφει σε ολο το κορμι ,να μου κανει ισπανικο με τους βυζους και στη συνεχεια να γλυφει-ρουφαει τα αρχειδια μου.Αφου εγινα τουρμπο μου εβαλε καποτα(το ακα ισως ειναι το μονο που εχει κοψει σε σχεση με προγιοκα εποχη) και με τσιμπουκωσε.Το τσιμπουκι δεν με ενθουσιασε ηταν ρηχο και οχι κατι το ιδιαιτερο.Οταν ολοκληρωσε την εβαλα ιεραποστολικα και την πηδαγα γλυφωντας τα βυζια και φιλωντας τον λαιμο της ενω αυτη μου εγλυφε το αυτι και το λαιμο.Για το φιναλε εβγαλα καποτα και εχυσα τις βυζαρες της με το υγρο πυρ μου.Σηκωθηκαμε σκουπιστηκε ειπαμε μερικες κουβεντες και αποχωρησε απ το δωματιο αφου με ευχαριστησε.Μια καλη συνεδρια με την Αννουλα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AntifitCondom, baroc, alpula και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού