Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ελένη έκανε την πούτσα μου κορδομένη την πρώτη φορά που την είδα πριν δύο μέρες σε πρωινή μου τσάρκα.

Έχει κατάξανθα μαλλιά με πολύ ωραίο πρόσωπο. Λευκό, λεπτό και άτριχο δέρμα. Σώμα καλό με τις καμπυλιτσες της αλλά λίγο αγύμναστο. Πολύ ευχάριστη στο σαλόνι.

Δεν την ρώτησα από που είναι αλλά σχεδόν σίγουρα είναι Ρωσίδα.

Ξεκίνησε τριβωντας τα βυζιά της πάνω μου εκεί που δεν το περίμενα τσακ Μπαμ πάρε ένα γλωσσόφιλο χωρίς καμία προειδοποίηση. Δεν καταλαβαίνει τίποτα, όλα καλά σαν να είμαστε σπίτι.

Πίπα, ορμηξε χωρίς πότα... δεν γαμιέται λέω έχω κολλήσει και άλλες φορές μύκητες ξέρω τα συμπτώματα (αν τύχει) . Η πίπα της ρηχή, μόνο το πουτσοκέφαλο έβαζε μέσα αλλά με μεγάλη ευχαρίστηση. Γλύφει και παπάρια.

Την πηδηξα στα 4 όπου στηνώταν καλά αλλά το μουνάκι της ήταν λίγο χαλαρό. Στην ιεραποστοληκη τον έπαιρνε κανονικότατα αντέχοντας και τις πιο δυνατές πιστονιές. Τον έπαιρνε με συμμετοχή και θυληκότατο τρόπο.

Τελείωμα πάνω της. Έκατσα μέσα τουλάχιστον 15 λεπτά χωρίς να βιαστεί καθόλου, ούτε η τσατσά ενόχλησε. Σούπερ.

+ Συμμετοχή, πρόσωπο, δέρμα, καθαρότατη.
- κάπως χαλαρό σώμα (λεπτομέρεια σε σύγκριση με την συμμετοχή).

Σίγουρα αξίζει επανάληψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Andrew256
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.436
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, Διανοούμενος, olddog και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2021
Έπεσες μέσα φίλε μου είναι Ρωσίδα original, ίσως απο της τελευταίες στους οίκους.
review reaction 1 Andrew256
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1