Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 292 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στον οίκο μετά από περίπου δυο χρόνια απουσίας από τις πιάτσες γενικώς και αφού είχα κάνει την σχετική έρευνα από εδώ, λίγο μετά τις 5 το απογευμα.
Στις επάλξεις η Αλιόνα και η Βικτώρια. Θες η απουσία, θες η έλλειψη ξενογαμίας τοσο καιρό, μου φάνηκαν και οι δυο εντυπωσιακές !
Επέλεξα Βικτώρια η οποία δεν άργησε να εμφανιστεί στο δωμάτιο.
Η πρώτη της κουβέντα ήταν αν μιλάω Αγγλικά και μόλις έλαβε θετική απάντηση, ενθουσιάστηκε !
Αφού ανταλλαξαμε λίγο social στα Αγγλικά ανέβηκε πάνω μου και αρχισε τα φιλιά και τα γλυψίματα από το λαιμό εως ότου κατεβηκε στα @@ τα οποία άρχισε να γλύφει και να σαλιώνει με πάθος. Καθότι πάντα ξυρισμένος και καθαρός, έγλυφε και μουγκριζε λέγοντας τι απαλό δέρμα που έχεις Γλώσσα
Στην συνέχεια τον πήρε όλο στο στόμα και τον εξαφάνισε με άνεση. Ρουφαγε το κ@υλι, μετά ξανά τα @@.
Κάποια στιγμή ένοιωσα την γλώσσα της στο κωλαράκι μου όπου εγλυφε με το ιδιο παθος σηκώνοντας τα ποδια μου ψηλά για να έχει καλύτερο πεδίο.
Αφου με είχε καυλώσει απίστευτα, με ρώτησε αν θέλω sex. Της απάντησα ναι και αποκρίθηκε "και εγώ!"
Αρπαξε με ταχύτητα ταχύτητα τσίτα ενα προφυλακτικό και μου το πέρασε πριν καταλάβω τι έγινε. Ανέβηκε πάνω μου και άρχισε να κουνιεται αργά ρουφώντας το κ@υλί μου μέσα της.
Έχοντας θέα τις υπέροχες βυζάρες της και του ζουμερό κορμί της κ@υλωσα απίστευτα. Άρχισα να γλύφω και να ρουφάω το στήθος της σαν μικρό παιδί λέγοντας της ποσο sexy γυναικείο κορμί έχει.
Ύστερα από λίγο μάλλον κουράστηκε και ζήτησε να την πάρω στα τέσσερα.
Στήθηκε χωρίς να κλέβει και άρχισε το σφυροκόπημα. Νοιώθοντας αρκετή ώρα μετά ότι θα τελειώσω της ζήτησα να χύσω με blowjob.
Το δέχτηκε με ευχαρίστηση και με ξάπλωσε πάλι ανάσκελα.
Άρχισε πάλι να ρουφάει και να γλύφει κ@υλί, @ρχιδια και κωλαράκι με μαεστρία.
Κάποια στιγμή, μπουκωμένη με τα @@ μου, κάτι είπε που δεν κατάλαβα και απάντησα "Yes".
Άρπαξε άλλο προφυλακτικό και κρέμα και το έβαλε στο δάχτυλο της.
Άρχισε να χαιδεύει την τρύπα μου ώσπου το έχωσε όλο μέσα.
Η κ@υλα μου είχε χτυπήσει κόκκινα. Με δαχτύλιαζε και ρούφαγε το κ@υλί μου με πάθος ώσπου το τέλος δεν άργησε να έρθει στο στόμα της.
Τελείωσα και δεν τον άφηνε με τίποτα μέχρι να στραγκήξει και την τελευταία σταγόνα!
Μπουκωμένη σηκώθηκε να παει να τα φτύσει στο νιπτήρα όπου της είπα ότι είσαι πολύ καλή.
Εκεί ήταν μια πολύ αστεία στιγμή όπου με τα χυσια στο στόμα προσπαθούσε να απαντήσει στα Αγγλικά και βάλαμε και οι δύο τα γέλια !
Με ευχαρίστησε και ανταπέδωσα με την υπόσχεση ότι θα τα ξαναπουμε.

Συνοπτικά η Βικτώρια είναι πολύ καλή σε αυτό που κάνει, δείχνει να το απολαμβάνει, με καλή διάθεση και φυσικά ξέρει πολύ καλά να το κάνει!
Εις το επανιδείν !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DAMDIM100, Nopainnogain, alfa291 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2021
Έγραψες... Μερακλής... Κριτική Δυναμίτης...ΚαπέλοΝαι!Έτσι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1