Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αλλη μια καυτη ημερα προς το τελος Ιουνιου.Για να μην παθω θερμοπληξια στους δρομους, ειπα να παρω μια ανασσα δροσιας στον συγκεκριμενο οικο. Ετσι αποφασισα να περασω με την Λιζα. Την ειχα δει αρκετες φορες στις περιηγησεις μου. Το σαλοναρισμα της ηταν αρκετα προκλητικο ολο ναζι. Το βλεμμα της εντονο και σεξυ, σαν να εδινε σημα και με καλουσε σαν σειρηνα. Η μανταμ με εβαλε για μερικα λεπτα στην αναμονη μεχρι να εμφανιστει η κορασιδα. Ταυτοχρονα αρχισε να ανακοινωνει το προγραμμα και τις χρεωσεις. Δηλαδη τα συνηθισμενα. Στο μπλε με απλο και χρονοδιακοπτη. Ο χόρος ηταν καθαρος και μυριζε ευχαριστα.Το κλιματιστικο εβγαζε δροσουλα, και η μουσικη σε προδιεθετε θετικα. Ετσι αποφασισα να πονταρω κατι παραπανω για να κερδισω περισσοτερο χρονο και να το απολαυσω.Διχως δευτερη σκεψη πονταρα τρεις μπλε μαρκες στην μπανκα και προχωρησα στα ενδοτερα. Μεχρι να ετοιμαστω η Λιζα βρισκοταν προ των πυλων. Ο βηματισμος της με τα τακουνια αρκετα γρηγορος και θορυβωδης. Καπου καπου, συντονιζοταν με τους χτυπους της καρδιας μου. Ξαφνικα ανοιγει την πορτα και αρχισε να γδυνεται λεγοντας μου διαφορα, για να με αναψει. Εκεινη την στιγμη δεν ακουγα τιποτε. Παρα μονο ειχα οπτικη επαφη με εκεινη, γιατι το σωμα της ηταν τελειο. Α, ρε Θεέ τι κανεις οταν εχεις κεφια, σκεφτηκα. Οταν αρχισαν τα χαδακια, της εκανε εντυπωση το αρωμα που φορουσα. Χαμογελασα και αρχισα να της κανω μασαζακι για να σπασει ο παγος.Της αρεσε αρκετα και εδειχνε να το απολαμβανει. Βλεποντας ομως το μοντελε αυτο σωμα της δεν μπορεσα να κρατηθω αλλο.
Τα τσιμπουκια αρχισαν μονο μιας μπροστα στον καθρεπτη.Συνεχιστηκε η φαση με εξηνταεννια και ακολουθησαν διαφορες στασεις. Το αποκορυφωμα ηταν οταν στηθηκε στα τεσσερα. Με αυτην την υπεροχη θεα και μεσα απο δυνατο εντονο ρυθμο, ηρθε το τελος. Αφηνοντας και την τελευταια ρανιδα μεσα της. Φευγοντας η κοπελα αποχαιρετησε με φιλλακι, και μου ειπε οτι συντομα θα ποζαρει για καποιο περιοδικο. Αν ειναι φέικ ή όχι θα δειξει. Καποια στιγμη θα ξαναπερασω. Και αν λεει αληθεια, θα ξαναγινει κλινομαχη με το περιοδικο στον καθρεπτη την επομενη φορα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 28, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Liza
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νίο
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
10.247
Πόντοι:
2.736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Nopainnogain, The Keeper, Επιρρεπής και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2021
Η λιζα ολα αυτα?%
review reaction 3 Νταης, papaphilips, Mitsaras29
03 Ιουλίου, 2021
Σίγουρα μιλάμε για την ίδια;
review reaction 3 Νταης, papaphilips
03 Ιουλίου, 2021
Πριν από 5-6 μέρες εμένα στο σαλονάρισμα φορούσε μάσκα και με κοιτούσε σαν την Κιτάνα από το μόρταλ κόμπατ με ύφος: θα σε σφάξω πούστη! Μόνο σε σένα τα κανε αυτά, μπορεί να σ ερωτεύτηκε, αν σ αρέσει παντρέψου την, όλους εμάς τους υπόλοιπους θέλει να μας ραντίσει με φυτοφάρμακο! Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Andrew256, Mitsaras29 και 5 άλλα μέλη
03 Ιουλίου, 2021
Φιλε μου με 60 που αν καταλαβα καλα εδωσες ποσο χρονο αγορασες;
T
troubaman
03 Ιουλίου, 2021
Το παλικάρι τρώει πόρτα στα μπουρδελα και τώρα μας γράφει ότι έδωσε 60€ για άνεση χρόνου....
Κάτι δεν κολλάει στην ιστορία του με τη φολιζα
03 Ιουλίου, 2021
Τέτοια αδιάντροπα ψέμματα δεν είπε ούτε ο Τσίπρας στις εκλογές του 15 ρε μάστορα...
review reaction 1 review reaction 3 johnko, hustler, Νταης
03 Ιουλίου, 2021
Αν δίνατε και εσείς 60Ε για ούτε 20 λεπτά από όσο υπολογίζω την φάση, ίσως να ήταν έτσι.
Που δεν διαβάζω και τίποτα το εξαιρετικά θετικό πέραν της γλαφυρής περιγραφής του χώρου.
- Ωραίο σώμα
- Της έκανε μασάζ για λίγο. ΣΕ ΑΥΤΗΝ
- Πίπα στον καθρέφτη
- 69
- Γαμήσι στα 4
- Φιλάκι
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, The Keeper
03 Ιουλίου, 2021
θα μπορουσε να μπει και σαν κυριακατικο Money Mouth
review reaction 3 giorgiodelafuentes2, Νταης, Sevasmiotatos14
03 Ιουλίου, 2021
Τύποι χαλαρώστε λίγο. Δεν είπα ότι την έβγαλα γκομενα.Πέρασα μέσα με τριπλή ταριφα και έτυχε να περάσω καλά. Αυτό είναι ολο
review reaction 1 Νταης
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9