Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Τζέλα είναι μια κοπέλα από Βενεζουέλα όπως μας είπε η τσατσα, μαύρη, με μακρύ μαλλί κοτσιδάκια (λογικά extension). Το κορμί της κλασικά αρκετά σφιχτό όπως η περισσότερες μαυρούλες, αλλά η κοιλιά της σχετικά χαλαρή. Μιλάει αρκετά καλά αγγλικά, ελληνικά δεν επιχείρησα.

Μπήκε στο δωμάτιο μετά από 2 λεπτά και πέρασε αμέσως προφυλακτικό, ευτυχώς είχα φροντίσει να έχω στύση. Πίπα πολύ κακή με αποτέλεσμα να μην υπάρχει η απαιτούμενη στύση για να συνεχίσουμε. Κατά την διάρκεια της πίπας είχε καλή στάση, με άφηνε να χαϊδεύω μουνί, βυζιά. Μου ζήτησε μόνο να μην της βάλω δάχτυλο, κάτι που το σεβάστηκα. Ωστόσο του μουνί της ήταν αρκετά στεγνό. Της ζήτησα να συνεχίσει λίγο ακόμα κάτι που έκανε. Μετά από λίγο σταμάτησε, πήρε και άδειασε μισό σωληνάριο τζελ στο πουλί μου και στο μουνί της και ανέβηκε από πάνω. Τίμιες στάσεις και δεν έκλεβε και έδινε κούνημα. Τριβές μηδενικές ωστόσο με αποτέλεσμα να μην γίνεται δουλειά. Της λέω ότι έβαλε πολύ κρέμα και το αρνήθηκε, μέχρι που είδε και η ίδια ότι ούτε μαλακία δεν μπορούσε να μου παίξει και άρχισε να σκουπίζει την κρέμα. Η κοπέλα προς τιμή της δεν πτοήθηκε δεν σηκώθηκε να φύγει και προσπάθησε αρκετά για αυτό και το ίσως στο θα την ξανασυναντούσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζέλα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
42
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος , spor48 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού