Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπερα στην παρεα, λοιπον απογευματινη τσαρκα με τις καυλες ν χτυπανε κοκκινο, περιπλανωμενος στα σοκακια της φυλης και των γυρω δρομων, εψαχνα καποια δροσερη κοπελα να με σβησει!Ναι!Πλατύ χαμόγελο Περασα απο διαφορα σπιτακια, ειδα μετριες εως καλες κοπελες, αλλα οι καυλες μου με οδηγησαν στο υπογειο της φωκαιας 27α! Εκει με υποδεχτηκε η ευγενεστατη τσατσα και μου παρουσιασε την μικρη καυλομουνα Καρολινα! ΈρωταςΝαι!Προσκύνημα Ωραια κοπελα ξανθια ρωσιδα, με ωραιο βυζο! Αμεσως εδωσα το 20αρικο και περασα στο δωματιο, περιμενοντας τη ρωσικη μουνιτσα! Εκει τρελαθηκα, ξεκινησε μια τσιμπουκαρα (οπως λεει και ο τιτλος, ολα τα λεφτα) Λαρυγγωτη βαθεια πιπα, ολον μεσα .Ναι! Τρελαθηκα! Μετα , ανεβηκε απο πανω μου και χοροπηδαγε με μανια, στον π@υτσο μου, λεω θα μου τον σπασει!Ναι!Χαχαχα! Μετα , την πηρα ξαπλα, και την εσκιζα, με μανια! Μετα, την εβαλα ξανα πιπα!Ναι! Πρεπει, να εχει master στα τσιμπουκια, δεν εξηγειται αλλιως! Γενικα, ολη η κατασταση επαιξε ποιο πολυ πιπαααααα!!ΠροσκύνημαΑγγελούδι Τελος, εχυσα στις βυζαρες τις, τραβωντας μου αυτη μαλακια! Γιούπιιι! Χαιρετηθηκαμε , την ευχαριστησα, και πηγε σε αλλο δωματιο! Συνολικα, η κοπελα αξιζει 100/100, και δεν εκλαψα με τιποτα το 20αρικο! Ναι!Έτσι! Ανηκει πλεον στα στανταρακια μου, καθως εχουν σειρα και αλλες κορασιδες!Ναι! Αυτα απο μενα συναγωνιστες, και καλα γαμησια να εχουμε!!Γιούπιιι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Johnny87
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3.308
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Keeper, tasivarop, giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού