Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξέρω ότι για μετάξι Χιλς οι βαθμολογίες που έχω βάλει είναι απλά εξωπραγματικές και πολλοί θα νομίζουν ότι λέω φουμαρα αλλά πραγματικά η σημερινή μου επίσκεψη στον εν λόγω οίκο ήταν το κάτι άλλο.Εχοντας άπειρες καύλες όλη την μέρα ήθελα να βρω κάπου να αδειάσω και οδηγήθηκα στον εν λόγω οίκο που πραγματικά είναι το κάτι άλλο από θέμα καθαριότητας/υγιεινής ήταν απλά εξαιρετικό και η τσατσά ήταν πάρα πολύ ευγενική και συμπαθητική γυναίκα!Ο ίδιος όμως έπαθα πλάκα όταν βγήκε το μωρό από μέσα η Νάταλι.Η επίσκεψη καταρχάς έγινε κατά τις 14.00 το μεσημέρι οπότε λογικά εργάζεται πρωινη στον εν λόγω οίκο.Οπως και να έχει εμφανισιακά είναι μιλφαρα εκ Ρωσίας με τα όλα της γεμάτο στήθος υπέροχο και παρά πολύ ευγενική και τιμά το 10€ με τα όλα της η γυναικάρα.Εγω καθώς ήμουν αρκετές ώρες έξω για κάτι δουλειές είπα μόνο για τσιμπουκι(ακαποτο με τελειωτικό στο στόμα της) που πραγματικά ήταν το καλύτερο που μου έχουν κάνει με εξαιρετικό καραμελωμα στις μπάλες και στην αρχή αργό και αισθησιακό και μετά γρήγορο ακριβώς όπως μου αρέσει.Η κοπέλα ούτε βιάστηκε ούτε τίποτα και είναι επαγγελματίας σε αυτό που κάνει και την προτείνω ανεπιφύλακτα.Ναταλι μωρό μου τα λέμε μέσα Ιουλίου ξανά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Ημεδαπος , GERONTOMAGGAS και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2021
7 εμφάνιση; Βρε μπράβο..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1