Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η πρόγνωση του καιρού ήταν καύσωνας.. Δεν ενδείκνυται λοιπόν για τσάρκα αλλά για στοχευμένες εξορμήσεις. Έτσι λοιπόν και έγινε με στόχο την Έμμυ που την είχα βάλει στο μάτι πολύ καιρό τώρα αλλά ποτέ δεν μου δόθηκε η ευκαιρία. Έφτασα στην αρχή της βάρδιά της και υπήρχε ήδη συναγωνιστής στο δωμάτιο. Επειδή δεν ήθελα να περιμένω στο σαλόνι, έδωσα ερήμην το μπλε εισιτήριο και πέρασα στο δωμάτιο να φρεσκαριστώ... Τα δωμάτια ως γνωστόν πολύ καλά μέχρι και με σφραγισμένη πετσέτα. Στην κατηγορία δέλων σίγουρα καταλαμβάνουν υψηλή θέση! Καταλαβαίνω πως κάποιοι είναι λάτρεις των καλτ καταστάσεων, αλλά οκ.. μια ανθρώπινη κατάσταση είναι απαραίτητη θεωρώ!

Καταφθάνει η κοπέλα και η πρώτη ευχάριστη έκπληξη είναι ότι αντικρίζω ό,τι ακριβώς έβλεπα και στο σάιτ.. Επόμενως η περιγραφή είναι πραγματικά περιττή. Η μόνη διαφορά είναι πως το πρόσωπό της είναι ακόμα πιο όμορφο/γλυκό από κοντά και τα ματάκια της είναι μεθυστικά. Έρχεται με σκέρτσο, καβλιάρικα και νάζι στο κρεβάτι και αρχίζει χαζογελάκια... Εμένα αρχίζει ήδη να μου σηκώνεται και ξεκινάω να ασχολούμαι με το υπέροχο στήθος της! Περνάει σκούφο και αρχίζει μια πίπα η οποία ήταν αρκετά ριχή αλλά καβλιάρικη. Φαινόταν ότι ήξερε αλλά ήταν κάπως εγκρατής... Σταμάτησε αρκετά γρήγορα και μου έκανε νόημα για το κυρίως πιάτο. Εκεί της είπα να συνεχίσει ακόμα λίγο με πίπα όπως και έκανε και μάλιστα με περισσότερο ζήλο συγκριτικά με πριν. Προσπάθησε να τον πάρει όλον δυο τρεις φορές, πράγμα που με έκανε τούρμπο... Βλέποντάς με έτσι, ξαφνικά ξανασταματάει και μου λέει με νάζι, "δεν θες να με γκαμήσεις;;"...
Έτσι όπως ήμασταν στο κρεβάτι, στήνεται μπροστά στα γόνατα, όμως στα όρθια, ... Μια από τις αγαπημένες μου στάσεις κα8ώς είναι τέρμα γκαβλιάρικη! Μπαίνω μέσα της πλήρως και ξεκινάω αργά και ανεβάζω στροφές... Δεν φάνηκε να ζορίζεται καθόλου αλλά έβγαζε όμορφες, όμως σίγουρα ψεύτικες διακριτικές φωνούλες... σε μια φάση, μου περνάει το χέρι της πίσω και μου πιάνει το κεφάλι... Και μένει σε πλήρη θέα η καβλιάρα μασχάλη της και το τέλειο στήθος της...! Την αγκαλιάζω γύρω γύρω και την έχω καλύψει πλήρως με τα χέρια μου και της κρατάω τη βυζάρα της... Μετά από λίγα λεπτά αρχίζω και χύνω τόνους σπέρματος εντός της καπότας συνεχίζοντας το σφυροκόπημα!! Συνέχισα για λίγο ακόμα καθώς η κάβλα μου είχε χτυπήσει κόκκινο αλλά η ίδια τραβήχτηκε αργά αργά με τρόπο για να σταματήσω... Ντύθηκε, ντύθηκα και έφυγα με εμφανώς ελαφρότερο/ανακουφισμένο "καβάλο"...

Εν κατακλείδι, η κοπέλα αξίζει και είναι φουλ άνετη. Είναι όπως είναι στις φωτό χωρίς δυσάρεστες εκπλήξεις. Σε μένα ψιλοβαριόταν, παρόλα αυτά δεν με ξενέρωσε με τη συμπεριφορά της. Ίσως βαριόταν επειδή μόλις ξεκίνησε τη βάρδια; Λόγω καλοκαιριού; Λόγω του ότι και γω δεν ασχολήθηκα με το μουνάκι της; (γενικότερα, ποτέ δεν γλύφω τις ιερόδουλες για προφανείς λόγους...). Ποιός ξέρει; Το θέμα είναι ότι δεν με χάλασε, καθώς πηδήχηκα με ένα υπέροχο μωρό που ήταν και πολύ άνετο. Σίγουρα συστήνεται και ίσως και γω κάποια στιγμή την επισκεφθώ ξανά.

Καύσωνα η ΕΜΥ, φωτιά η Έμμυ... Σβήνοντας τον καύσωνα με φωτιά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.379
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, alpula, Bleach και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού