Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 47 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Από το πρωί ήθελα κάπου να το μπήξω! Δεν θα πω ότι είχα καύλες ΗΘΕΛΑ όμως να γαμήσω! ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ τη ζέστη, σιχαίνομαι το καλοκαίρι! Είναι η εποχή που σκοτωνόμαστε για τις άδειες, που "πρέπει" να χαλάσεις ντε και καλά 1000ευρώ για να κάνεις στο περίπου ότι κάνεις και στον ίδιο σου τον τόπο, μια εποχή που σε βάζει να σκεφτείς...Τα λεφτά, τους φίλους, το αν έχεις/δεν έχεις γκόμενα και το γιατί και τ αρχίδια μου κουνάνε! Το μισώ το γαμήδι το καλοκαίρι! Θα μπορούσα να γράψω έκθεση για τους σχεδόν δεκάδες λόγους που το μισώ Έρχεται ροπαλιά
Τώρα που ξέδωσα και επειδή δεν ήθελα ιδρώτες κτλ πήγα Φυλής! Για Ράνια πήγαινα δεν ήταν ανοιχτά, δεν το πολυσκέφτηκα πήγα Κατερίνα. Δεν είναι τυχαίο που έχει πάντα δωμάτια...
Όσοι δεν την ξέρετε...Μέτρια σε ύψος, καλό κορμάκι, μέτριο προς μικρό στήθος (το μόνο πραγματικό μείον της για μένα), μακρύ μαύρο μαλλί, καλή φατσούλα, ένα καλοδιατηρημένο μιλφάκι. πάντα χαμογελαστό!
Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο όπου την περίμενα σχεδόν καυλωμένος (τον έπαιζα σκεπτόμενος τη Ράνια)! Καλούτσικα προκαταρκτικά, με χαδάκια, φιλάκια στο κορμί. Εγώ την χούφτωνα. Μάλιστα με "πρόσεξε" μήπως μου είχε αφήσει κραγιόν σε περίπτωση που έχω γυναίκα Αγγελούδι
Τον πήρε ακάποτα στο στόμα της πότε παίζοντας με το πουτσοκέφαλο και πότε ως το λαρύγγι της. Της άνοιξα τα πόδια και της γάμησα τη μούνα δυνατά όλο μέσα έξω με μένα να μένω μέσα της σε κάθε πιστονιά...
Ωρα κώλου και γύρισμα στα 4 όπου προφανώς και έχει δουλεμένο κωλαράκι! Τον πήρε καλά με λίγες κραυγούλες! Την πήγα σιγά σιγά μέχρι που με συνήθισε μέσα της! Ανέβασα στροφές, έβλεπα το καυλί μου να χάνεται στη σουφρα της, της χούφτωνα τα κωλομέρια, τα βυζιά της και έτσι κάπως ήρθε το τέλος. Τον έβγαλα από το κωλομέρι της και είδα το κωλομέρι της ανοιχτό κάτι που μ έφτιαξε και με έπεισε να την ξαναδώ κάποια άλλη φορά! Χαιρέτησε ευγενικά και έφυγε! Ντύθηκα, βγήκα έξω, έκανα ένα Γαμήσου στον καλοκαιρινό ήλιο, πήγα από τη σκιά και ήρθα σπίτι! Να περνάτε καλά παλικάρια και να θυμάστε Κυριακή 00:01 ΛΕΥΤΕΡΙΑ μετά από πολύ καιρό!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.074
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GM2, Tedotiras, Mpratan και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού