Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τὴν Ἀντριάνα τὴν ἔχω δεῖ ἀρκετὲς φορὲς στὸ σαλόνι τοῦ Χωματιανοῦ 11Β, στὴ διάρκεια πεζοπορίας. Δὲν εἶχα περάσει μέσα, εἶτε διότι εἶχε ἀναμονὴ στὸ σαλόνι εἶτε διότι εἶχα ἐξέλθει νωρίτερα ἀπὸ δωμάτιο ἄλλου οἴκου. Προκειται γιὰ Ἀλβανίδα 30-32 ἐτων (ὄχι 25, ὅπως δηλώνει), ὕψος περίπου 1.65m, σῶμα λίγο καμπυλωτό, πρόσωπο κανονικό, μαῦρα μαλλιά πιασμένα, μικρὸ φυσικὸ στῆθος (1,5) καὶ πεταχτὰ ὀπίσθια (good).Ματάκι Γυμνόστηθη καὶ μὲ ὑφασμάτινη μάσκα. ΠΡΟΡΑΜΜΑ: ἐλεύθερο στοματικὸ, 69 καὶ ἐκτόνωση στὸ σῶμα. Γνώριζα ὅτι δίνει γλωσσόφιλα καὶ στὸν οἶκο εἶναι χαλαροὶ μὲ τὸν χρόνο.

Ἔγιναν δύο συνευρέσεις ἐντὸς τριῶν ἡμερῶν. Νὰ σημειώσω ὅτι ὁ ἐν λόγῳ οἶκος ἀναρτᾶ τὸ καθημερινὸ πρόγραμμα σὲ σελίδα διαφήμισης ἀθηναϊκῶν studios καὶ massage. Τὴν πρώτη ἡμέρα (14/6) πῆγα κατὰ τὶς 16:00, δηλ μιὰ ὥρα πρὶν σχολάσει. Στὸν χῶρο ὑπάρχουν τρία δωμάτια. Τὰ δύο ἦταν πιασμένα. Το τρίτο, κάτω ἀπὸ τὴν φωτεινὴ ἐπιγραφὴ OPEN τὸ χρεώνουν στὰ 30€ ὡς χῶρο VIP (λόγῳ καθρεπτῶν καὶ ντουζιέρας).Ντροπή Φυσικὰ ἄδειο. Στὸν καναπέ καθόταν ἕνας Πακιστανός, ὁ ὁποῖος χώθηκε μετὰ στὸ δωμάτιο ποὺ ἄδειασε. Ἔχω ἐπισημάνει σὲ παρελθοντικὲς ἐνημερώσεις ὅτι ἐδῶ συναθροίζονται Αφγανοπακιστανοὶ στὸ σαλόνι,Money Mouth δηλ τοὺς δέχονται ὡς πελάτες.

Ἡ ὥρα περνοῦσε καὶ ἔτσι ἡ μαυρομάλλα ὐπηρέτρια μὲ πέρασε στὸ VIP δωμάτιο μὲ 20€,:) ὥστε μὴν χαθεῖ ὁ τελευταῖος πελάτης τῆς βάρδιας. Γδύθηκα καὶ ἄραξα στὴν κλίνη. Ὄντως τὰ ἐνδότερα εἶναι περίπου ἐπιπέδου studio. Δὲν ξέρω ἄν λειτουργεῖ ἡ ντουζιέρα. Ὁ νιπτῆρας εἶναι ὑπερυψωμένος καὶ ἔχει ζεστὸ νερό. Ὑπἀρχει TV, ἀλλὰ ὄχι τηλεχειριστήριο. Οὔτε καναπές. Ἡ Ἀντριάνα εἰσῆλθε μετὰ ἀπὸ λίγο, μὲ μἀσκα πάντα. Τὴν ἔβγαλε καὶ ἀνέβηκε στὸ κρεβάτι. Ξεκινήσαμε ἀμέσως ἀγκαλιὲς καὶ γλωσσόφιλα, σὰν γνώριμοι ἐραστές. Μὲ ἀφησε νὰ τῆς ἀφαιρέσω τὸ ἐσώρουχο καὶ νὰ χουφτώσω τὰ ὀπίσθιά της. Σημειώνω ὅτι εἶναι ἀπὸ τὰ καλύτερα στὴν ἀγορά.Έτσι! Φυσικὰ ἐπιδόθηκα σὲ κυρίως σε αιδοιλειχία καὶ λιγότερο σε πρωκτολειχία. Εἶναι πεντακάθαρη στὰ έπίμαχα σημεία. Τὸ ἐλεύθερο στοματικό της εἶναι μονότονο καὶ μετρίας ἡδονικότητας. Φυσικὰ οὖτε λόγος γιὰ deepthroat• μόνο τὸ μισό μόριο δεχόταν.Ουάου! Ὁπότε ξεχάστε τὰ περὶ διαστημικῆς καὶ βαθειᾶς πίπας ποὺ ἔχουν γραψει κάποιοι (ἐκτὸς καὶ εἶχαν τυρογαριδάκια). Ἤ εἶχε πτωτικὴ διάθεση λόγῳ κούρασης. Ἡ πρώτη στάση ἦταν σὲ cow girl. Ἐρασιτεχνικὸ στήσιμο καὶ δὲν ἤθελε νὰ δώσει ῥυθμό. Μετὰ ξάπλωσε ἀνάσκελα καὶ ἄνοιξα τὰ πόδια της, ὤστε νὰ ἐκτελεστεῖ ἱεραποστολικό. Φυσικὰ ἦταν πολὺ χαλαρό τὸ αιδοῖο της, ἀλλὰ δὲν διαμαρτυρήθηκε οὔτε ἔκλεψε στὸν γρήγορο ῥυθμὸ τῶν διεισδύσεων. Πάντα μὲ ἀνταλλαγὴ γλωσσοφίλων. Ἔτσι ὅλοκλἠρωσα μέσα της. Περίμενε νὰ στραγγίσω καὶ μετὰ πίεσε αὐτὴ τὸ κορμὶ της πρὸς τὸ μόριο μου (βεντουζάτο, ἄς ποῦμε/ καλό). Χρόνος συνουσίας 10 λεπτά. Ἀκολούθησαν οἱ εὐχαριστίες καὶ οἱ χαιρετισμοί. Ἡ Ἀντριάνα εἶπε ὅτι φεύγει κατευθεῖαν νὰ ξεκουραστεῖ. Εἶχα προσέξει στὸ ἄνω χεῖλος (ἀριστερά) ἕνα σημάδι τὸ ὅποῖο ἔμοιαζε μὲ ἐπουλωμένη πληγὴ ἀπὸ τραυματισμό.:( Ἡ ψημένη πέτσα ποὺ λέμε. Ἡ ἴδια εἶπε ὅτι εἶναι τραῦμα καὶ προσθέτει ἀλοιφή. Δὲν φαινόταν πάντως γιὰ ἐπιχείλιος ἔρπης.

Ἐπισκέφθηκα ξανὰ τὴν Ἀντριάνα μετὰ ἀπὸ δύο μέρες, νωρίτερα πάντα, ὤστε νὰ τὴν πετύχω ξεκούραστη καὶ νὰ ἔχω πλήρη ἀποψη γιὰ τὴν ἀπόδοσή της.Κουλ Αὐτὴ τὴ φορὰ δὲν ὑπῆρχε ψυχὴ στὸ σαλόνι, οὔτε σὲ δωμάτιο. Ἐμφανίστηκε ἡ ἴδια, μασκοφοροῦσα πάντα, καὶ ἀνακοίνωσε τὸ γνωστὸ πρόγραμμα (OWO, 69, COB). Τῆς ἔδωσα τὸ χρηματικὸ ἀντίτιμο καὶ πέρασα στὸ δωματιο, ἀφοῦ ῥώτησα τι ἔγινε ἡ ὑπηρεσία• «κοιμάται στο δωμάτιο» ἀπήντησε,Money Mouth δείχνοντας τὸ VIP.

Τὸ δωμάτιο εἶναι λίγο πιὸ πάνω ἀπὸ τὰ καλὰ της Φυλῆς. Ἀνακαινισμένο σχετικά, μὲ καναπὲ καὶ καλόγερο. Πλακάκι κάτω καὶ μισάνοικτα θυρόφυλλα γιὰ φωτισμό. Φυσικὰ ὄχι στουντιακοῦ ἐπιπέδου. Ἡ Ἀντριάνα εἰσῆλθε μετὰ ἀπὸ 5 λεπτά. Τῆς ὑπενθύμισα ὅτι συνευρεθήκαμε προχθές, ἀλλὰ δὲν μὲ θυμόταν. Κάναμε τὰ σχετικὰ προκαταρκτικά στὸ κρεβατι μὲ γλωσσόφιλα καὶ παρατεμένη αἰδοιολειχία ἐκ μέρους μου. Τὸ ἐλεύθερο στοματικό της ἦταν πάλι μετρίας ἡδονικότητας. Μόνοτονο, ὅπως καὶ ἡ λειχία στοὺς ὄρχεις (μὲ δική μου παρότρυνση ἐδώ). Τὰ τονίζω αὐτὰ γιὰ νὰ σταματήσει τὸ καλαμπούρι τῶν γραφομένων περί πορνοσταρικῆς πίπας.Έρχεται ροπαλιά Δὲν αὐξάνει τὸ ποσοστὸ στύσης, ἀλλὰ τὸ μειώνει. Συνεχίσαμε τὰ γλωσσόφιλα ξαπλωμένοι και μου λέει: «έτσι ήθελα να είμαστε ολη μέρα», δηλ ἀγκαλιὲς καὶ φιλιά… Προφανῶς κάποιοι ἐρεθίζονται μὲ τέτοια γλυκόλογα καὶ βοηθᾶ νὰ ὁλοκληρώνουν γρηγορότερα ἤ ῥοκανάει τὸν χρόνο.:( Ἀφοῦ άπέκτησα πλήρη στήση, κάναμε τὶς κλασικὲς στάσεις (cow girl, spider, spoon κλπ). Δὲν πῆρε καμιὰ πρωτοβουλία. Στὸ spoon τὸ στήσιμο τοῦ σώματός ἦταν ἐρασιτεχνικό (amateur), λὲς καὶ πρώτη φορὰ τὸ δοκίμαζε. Ἡ τελευταία στάση ἦταν φυσικὰ στὰ τέσσερα, ὅπου καὶ ἔχυσα πάνω στὰ κωλομέρια της. Διάρκεια συνουσίας 15 λεπτά. Δὲν ἐνόχλησε ἡ τσατσά, ἄν καὶ ψυχὴ δὲν ὑπῆρχε μετὰ ἔξω. Γιὰ νὰ ΣΥΝΟΨΙΣΩ ἡ Ἀντριάνα, παρότι ἔχει δυνατὸ σῶμα, καλὸ πρόγραμμα καὶ ἐμπειρία, στὸν ἀγῶνα εἶναι μέτρια ὡς πρὸς τὴν ἐπίδοση.Ντροπή Δὲν κάνει γιὰ ἐπίσκεψη πάνω ἀπὸ δύο φορές. Ἔχει πελατεία Ἑλλήνων λόγῳ γλωσσοφίλων καὶ ἄνεσης χρόνου (πολλὲς φορὲς τὸ ἀπόγευμα ἡ ἄλλη ὑπηρέτρια ἀνακοινώνει 15λ μὲ τὴν Ἀλεξάνδρα). Ἰσχύουν.

Στὸ προκείμενο θέμα τώρα γιὰ τὸν ἔρπη. Ἡ προηγούμενη κριτικὴ τοὺ tayrus1982 ἀναρτήθηκε πρὶν τὴ δεύτερη ἐπίσκεψή μου. Μετὰ τὴν διάβασα. Ἀνέφερα παραπάνω (γιὰ α’ συνουσία) ὅτι στὰ χείλη φαινόταν σὰν ἐπουλωμένη πληγή ἀπὸ τραῦμα. Καὶ συμφώνησε. Τώρα δὲν ὑπῆρχε ἡ πέτσα, αλλὰ μόνο ἕνα μαῦρο μελάνωμα. Φυσικὰ τὴν ῥωτησα: «πῶς πάει τὸ τραύμα;» Ἀπήντησε ὅτι εἶχε ἔρπη ἐκεῖ ὁ ὁποῖος πέρασε. Δηλ ὄντως εἶχε ἐπιχείλιο ἔρπη. ΣΧΟΛΙΟ Α: συνινστὰ ἀντιεπαγγελματικὴ καὶ ἀνήθικη στὰση νὰ ἐργάζεται, ἔχοντας δερματικὸ μεταδιδόμενο νόσημα.Θυμός ΣΧΟΛΙΟ Β: εἶναι καὶ χαζή, διότι τῆς εἶπα ἤδη γιὰ ἐντύπωση τραύματος. Νόμιζε ὅτι δὲν θὰ διέρρεε σὲ ὅσους τὸ ἔλεγε ἤ τὸ παρατηροῦσαν, ὅπως ὁ συνάδελφος. Γνωρίζουμε τὸ ῥίσκο τῆς ἐπίσκεψης σὲ τέτοιους χώρους καὶ ποίους κινδύνους ἐγκυμονεῖ ἡ δερματικὴ ἐπαφή (φιλιά, owo),Ντροπή εἰδικὰ ὅταν θαμῶνες εἶναι ἀρκετοὶ Ἀφροασιάτες. Θὰ δείξει ὁ χρόνος τὶς συνέπειες πανω μου, ἄν καὶ τώρα μὲ τὴν παρέλευση 12 ἡμερῶν δὲν ἔχω τίποτα.

Ἡ Ἀντριάνα φυσικὰ συνεχίζει νὰ ἐργάζεται καὶ δέχεται Πακιστανούς, αφοῦ «ἀνάγκα καὶ θεοί πείθονται». Τοὺς χρειαζεται, ὅπως καὶ τοὺς ἀφελεῖς ἡμεδαπούς, διότι βγάζει τὸ μεροκάματό της. Κάποιος στὸ νῆμα τὴν χαρακτήρισε ὡς «βρωμιάρα που θα φιλούσε και αρουραίο». Μεταφορικά βέβαια. Στὸ σῶμα εἶναι καθαρή πάντως, ἀλλιῶς δὲν θὰ ἔκανα αἰδοιλειχία. Συμφωνῶ ὅτι γιὰ τα χρήματα φιλάει τοὺς πάντες (βλέπε Ἀφγανούς).Κεφάλι σε τοίχο! Ὁμολογῶ ὅτι ἡ Ἀντριάνα, ἄν τὴν πληρώσεις καλά, μπορεῖ νὰ καθίσει ἕνα μῆνα σὲ μοναστήρι καὶ τηρήσει τὸν αὐστηρότερο ἀσκητικὸ κανόνα, κάτι ποὺ σὲ ἀρχάριες εἶναι σχεδόν ἀκατόρθωτο. Εἶναι ἐξίσου προφανὲς ὅτι δὲν πρόκειται νὰ ἀλλάξει τακτική. Ἴσως προσαρμοστεῖ σὲ νέα δεδομένα ποὺ θὰ προκύψουν, πχ νὰ κάνει κατ’ἑπιλογὴν ἐλεύθερο στοματικό καὶ φιλιά.

Μέχρι τώρα νόμιζε ὅτι ἔχει ασυλία καὶ ἀκαταδίωκτο, κυρίως λόγῳ σικὲ θετικῶν κριτικῶν καὶ διαφημιστικοῦ νήματος σὲ ἄλλο site, στὸ ὁποῖο οἱ ἀναβασμένες φῶτο εἶναι τουλάχιστον πενταετίας. Στὸ διπλανὸ τοῦτο site εἶχα γράψει ἐνημερώσεις τὸν Σεπτέμβριο, διότι ἐδῶ ἤταν ὑπὸ κατάρρευση μὲ τὴν ἀποτυχημένη τότε ἀναβάθμιση. Μετὰ ἐδῶ συνέβη κάτι τὸ μὴ πρέπον καὶ συνέχισα δίπλα. Τὴν ἡμέρα ποὺ ἐπιβεβαίωσα κι ἐγὼ τὸ ἐν λόγῳ συμβὰν μὲ τὸν ἔρπη, ἐπικράτησε σιγὴ ἰχθύος. Τσιμουδιά.Σπασίκλας Ἐνῶ θὰ ἔπρεπε νὰ ἀντιδράσουν. Τὶ συνέβη; Δὲν ἤθελε ὁ ἐκεῖ διαχειριστὴς νὰ γίνει καυγὰς διότι θὰ ξεφτιλιζόταν. Ὑπῆρχε τὸ προηγούμενο τὸν Ἰούλιο 2018 μὲ τὴν Βερόνικα τοῦ Φυλῆς 86Α, ἡ ὁποῖα διατηροῦσε νῆμα ἐκεῖ. Μὲ φόλιασε καὶ τὴν ξεσκέπασα, μὲ συνέπεια ὁ διαχειριστὴς νὰ βάλει τοὺς κλώνους του νὰ μοῦ ἐπιτεθοῦν. Βέβαια καὶ στὰ (πληρωμένα) νήματα τῶν studios, massage καὶ γραφείων γράφει ὁ ἴδιος κριτικές, μέσω κλώνων (ὅπως και οἱ ἰδιοκτῆτες). Καὶ στὰ λοιπὰ νήματα κλώνοι δικοί του καὶ τῶν συντονιστῶν γράφουν γιὰ τὴ ῥοὴ καὶ να προσεκλύσουν ὑγιὴ μέλη. Εἶναι λογικὸ ὅσοι πληρώνουν γιὰ νήματα νὰ άπαιτοῦν καὶ προστασία/ἀσυλία στὰ πουλέν. Ὁπότε δὲν τὸν ἔπαιρνε τώρα νὰ μοῦ ἐπιτεθεῖ ξανά, οὔτε νὰ σβήσει τὴν ἐνημέρωση. Πάντα παραθέτω τὴν ἀλήθεια καὶ δὲν χρηματίζομαι, οὔτε ἐπηρεάζομαι. Μὲ τὴ ῥοὴ τῶν σελίδων ἔμεινε πίσω τὸ θέμα καὶ ἡρέμησαν οἱ νταβάδες, ἀλλὰ δὲν ξεχάστηκε, αφοῦ τὸ ἐπανέφερα ἐδῶ. Καὶ ὁρθὰ σημειώθηκαν σχόλια γιὰ τὴν συμπεριφορὰ τῆς Ἀντριάνας. Ἄς μην κοροϊδευόμαστε: δὲν θὰ παρατήσει τὴ δουλειά γιὰ ἕναν ἕρπη αφοῦ μόνο τὰ φράγκα ἔρχονται. Καὶ οἱ ιδιοκτῆτες τοῦ οἴκου, ποὺ τὸ διαφημίζουν ὡς στούντιο (my ass), νὰ παρουσιάζουν ὡς κελεπούρι τὴν Ἀντριάνα.

Ἐπειδὴ σὲ διασάλευσης ἡθικῆς τάξεως γίνομαι κακός, παρατήρησα καὶ στὸ καθ’ἠμᾶς νῆμα ἐνημερώσεων κάποια ἀπαράδεκτα γεγονότα: ἐσχάτως ἀνέβηκαν φῶτο προσώπου ἐργαζομένης ἐπὶ ὥρες.Θυμός Τοῦτο τὸ αἶσχος ξανασυνέβη στὸ πρόσφατο παρελθόν μὲ ἄλλες κοπέλες. Καταλαβαίνω ὅτι δὲν ντρέπονται ὅσοι τὸ πράττουν (μέλη ἤ κλώνοι ἄλλων), ἀλλὰ θὰ συνεχίσουν μὲ τὴν χαλαρότητα ποὺ ὑπάρχει. Μόνο σὲ κάποια πληρωμένα νήματα δῆθεν ἀνεξαρτήτων ἐπενέβαιναν παλαιότερα τάχιστα οἱ ἐπόπτες καὶ διέγραφαν σχόλια ἤ κιτρίνιζαν κόσμο (εἶχαν συμφέρον βλέπεις). Ὡστόσο τὸ site ὀφείλει τὴν ὀνομασία στοὺς οἴκους ἀνοχῆς καὶ τὸ ἀντίστοιχο νῆμα διατηρεῖ ὐψηλό άριθμό θεάσεων. Ἔχουμε καὶ τὴ διασπορὰ ψευδῶν εἰδήσεων καὶ μπουρδολογίας ἀπὸ ἀρκετοὺς ἀργόσχολους, καθῶς καὶ κλώνους (μόνο 4-5 εἶναι ἑνὸς χρήστη) μὲ συνέπεια τὴν καλλιέργεια βορβορώδου άτμόσφαιρας. Εἶναι ὁ λόγος ποὺ ἐπιστρέφω στὸ φάσμα τῆς σιωπῆς.
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 16, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Borgia21
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
11.230
Πόντοι:
18.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Aragorn135, Εκλεκτικός, spipis71 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2021
Εδώ να σημειωθεί ότι ο ερπητοϊός είναι ένας κοινότατος ιός (υπολογίζεται ότι ο μισός ενήλικος παγκόσμιος πληθυσμός κάτω των 50 ετών πάσχει από τον έν λόγω ιό) που δεν προκαλεί τίποτα σπουδαία προβλήματα παρά τοπικές ενοχλήσεις.Το πρόβλημα γίνεται μεγαλύτερο όταν μπαίνουν στην μέση τσιμπούκια και γλυφομούνια.Τότε ο επιχείλιος μπορεί να γίνει έρπης των γεννητικών οργάνων.
Για τον επιχείλιο,έχουνε κυκλοφορήσει και τσιρώτα από την compeed για μια πιο διακριτική αντιμετώπιση της ασθένειας.
Προσοχή,ο επιχείλιος έρπης μπορεί να μεταδωθεί ακόμα και χωρίς να υπάρχει πληγή στα χείλια ή στο εσωτερικό του στόματος.Σημαντικό ρόλο παίζει η δύναμη του ανοσοποιητικού συστήματος του κάθε ανθρώπου...
Οπότε,προσοχή στα γλωσσόφιλα,χειρογλειψίματα/χειροφιλήματα,χρήση ποτηριών,κουταλιών,πηρουνιών κτλ
review reaction 1 The Keeper
26 Ιουνίου, 2021
Σορρυ, το ότι τον ιό του επιχειλιου ερπη τον έχει πάνω από το 70% του πληθυσμού και μεταδίδεται με την απλή δερματική επαφή ακόμη κι όταν δεν υπάρχουν εμφανή σημάδια το ξες ή οχι;?

Μήπως το μπερδεύεις με τον ερπη των γενετικών οργάνων που είναι σεξουαλικως μεταδιδομενο νόσημα.?

Και οι κρεατολιες είναι από τον ιό των θηλωματων, που κάποια από τα στελέχη του είναι επικίνδυνα, τα περισσότερα όχι. Σαν να μας λες να μην δουλεύει οποία έχει κρεατολιες.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
26 Ιουνίου, 2021
Borgia21 σπάνιας ποιότητος ειλικρίνεια ! Έχεις την συμπαράστασή μου σαν παλαιος (όχι μέλους) πορνοαθλητής που είμαι.
Τα σεβη μου
review reaction 1 Borgia21
26 Ιουνίου, 2021
Φίλε Βοργία σχετικά με το γλυφομούνι στην Αντριάνα να αναφέρω/θυμίσω ότι όταν την είχα πάρει λίγο πριν την εμφάνιση της πανδημίας μού έκανε ως προκαταρκτικά τρίψιμο γυμνού πούτσου στα μουνόχειλα. Προσοχή λοιπόν οι ρουφομουνάκηδες,ίσως το συνεχίζει ακόμη.

Υ.Γ.
Όσο για τις κριτικές στο άλλο site που ανέφερες , είναι φως φανάρι ότι το 80 τοις εκατό τών κριτικών γράφονται από το ίδιο πρόσωπο.Γελοία nicknames, ίδια φρασεολογία, μέχρι και τα ορθογραφικά λάθη είναι όμοια.
review reaction 1 n.smirni76, Borgia21, Kerveras
27 Ιουνίου, 2021
@Πρύτανης,
σας ευχαριστώ. Πάντα καταθέτω ό,τι συμβαίνει ή παρατηρώ στούς οίκους, χωρίς να λογαριασω το κοστος. Ο περιπατών τω φωτί δέν φοβάται.
Καπέλο

@g_fuentes2,
τα περί τριψίματος τού μορίου το διάβασα κι εγω σε κριτικές. Σε μένα πάντως δεν προέβη σε τέτοια κίνηση, φυσικά ουτε εγω το κανω αυτό. Προσθέτω ότι πριν το γυμνό στοματικο, καθάρισε προσεκτικά το μόριό μου με μωρομάντηλο. Δηλ προσεχει το θέμα καθαριότητας. Το θέμα ειναι αν γλωσσοφιλάει και τους Πακιστανούς. Η ιδια το ξέρει, αφού οι τελευταιοι δεν ειναι μελη στο site, ούτε ξερουν να γραφουν στα ελληνικά να μας διαφωτίσουν.
Για τις κριτικές στο άλλο site συμφωνώ στο ποσοστό. Το υπόλοιπο 10% το γραφουν ιδιοκτητες γραφειων και studios. Μόνο το 10% γραφουν υπαρκτά μέλη. Γι'αυτό διαγράφει όσους τού χαλάνε το ψευτοαφήγημα, όπως έκανε με εμένα σήμερα.
Αγγελούδι
27 Ιουνίου, 2021
Το κάτωθι κειμενο ως Υστερόγραφο στην κριτική:

Μόλις είδα οτι ο απέναντι διαχειριστής (Βρυκόλακας) με διέγραψε από τό site του, μαζι με κριτικές και αναρτησεις. Πολύ στεναχωρήθηκα. Να, ράκος είμαι. Βέβαια ήταν αναμενόμενο τούτο, διότι τού χάλασα τη μανέστρα με οσα έγραψα. Θέλει μόνο εγκώμια για τα μαγαζιά καί τις πόρνες που διαφημίζει το μαγαζάκι του, διότι έτσι αντλεί φράγκα. Οπότε όποιος ξεσκεπάσει τά φύκια που πουλάει, τον τρώει το σκοτάδι. Κυριολεκτικά τον εξαφανίζει. Δείγμα τής απολυταρχικής νοοτροπίας του.
Η μόνη ζημιά για μένα ήταν ότι χαθηκαν οι (λίγες) ενημερώσεις του Σεπτεμβρίου.Γαμήσου Αλλά τις εχω καταχωρημένες σε έντυπο ημερολογιο, οπότε ανατρέχω για λεπτομέρειες (ε, θα καθυστερώ λιγο να συμπληρωσω info σε ενημερωση).

Επίσης, αποδεικνύεται περίτρανα ότι ο κύριος αυτός διαβάζει τις κριτικές και τα νήματα που τον ενδιαφέρουν.
Γι'αυτό @Βρυκόλακα μην βαζεις τους κλώνους σου να γραφουν ότι δεν σε ενδιαφέρουν τά άλλα sites. Σε καίει και σε τσουρουφλάει τι γράφουμε εδώ, διότι ελάχιστα μέλη συμμετέχουν στην "φωλιά των εχιδνών" που χειριζεσαι ως Forum. Διογκώνεις τον αριθμό επισκεπτών για να φαινεται μεγαλη επισκεψιμότητα (my ass) στο Νημα Ενημερώσεων, το οποίο ειναι το μόνο χρησιμο για σφαιρική αποψη. Τά άλλα θρέντ με μπαρούφες, καθως και διαφημίσεις studios/maggage πάντα με τροποποιημένες φωτο ειναι για να την πατήσουν τα θύματα. Και με τους κλώνους σου να στήνουν γαϊτανάκι.
Εχεις προφανώς κι εδω κλώνους για να παρακολουθείς τεκταινόμενσ και προφίλ, αλλά δεν τολμάς να μου "την πέσεις". Οπότε γύρνα στη σπηλιά σου. Και να ξερεις ότι δεν ειχα σκοπό να συνδεθώ στη σελίδα σου, μετά απο όσα συνέβησαν.
review reaction 1 n.smirni76, Kerveras
27 Ιουνίου, 2021
@Πρύτανης,
σας ευχαριστώ!
Καπέλο

@fuentes,
έχω διαβασει σε κριτικές για το "τρίψιμο" που κανει η Αντριάνα στο μόριο. Σε εμένα πάντως δεν έκανε τέτοια κίνηση. Σημειώνω οτι καθαρισε προσεκτικά τό μόριό μου πριν το ελεύθερο στομάτικό.
Αυτο πού δεν ξερουμε ειναι αν γλωσσοφιλάει τούς Πακιστανούς.
Money Mouth
27 Ιουνίου, 2021
συναγωνιστή βοργια21 αν και πιο παλιά έγραψες δημόσια ψέματα για μένα δημόσια και παρόλο που κοινοί μας γνωστοί σου είπαν ότι δεν είναι έτσι και δε βγήκες ποτέ δημόσια να ανακαλέσεις δε μπορώ παρά μόνο να σου πω ένα μεγάλο μπράβο... η συμπεριφορά των δίπλα είναι χρονια γνωστή και τα ίδια περίπου έζησα κ γω γιατί έγραφα αλήθειες.... Ισχύει ότι δίπλα το 90% για να μη πω παραπάνω είναι fake με τους εκατοντάδες κλώνους που διαθέτουν, δεν υπάρχει ενημέρωση πλην του φίλου kavkof ενώ και οι ενημερώσεις που κάνουν για μαγαζιά και βάρδιες είναι οι πλέον αν αξιόπιστες... τι να πρώτο θυμιθω για Αγίου Πέτρου που δε πετυχαίναν κοπέλα στη βάρδια... για Χωματιανου 11β που να έχουν βάρδια κοπέλα να δουλεύει και να είναι κλειστό... αυτά για να μην επεκταθώ και στα μασαζ που άλλες διάβαζες κ άλλες πετυχαίνες, σου ξανά έγραψα στην ημερήσια ενημέρωση κάνε το κέφι σου και να μην χαλιέσαι... Να σαι κ να περνάς καλά
review reaction 1 Kerveras
27 Ιουνίου, 2021
@n.smirni76,

Δεν θυμάμαι δίπλα να είχα γράψει κάτι εναντίον σου. Αν εννοείς εδω τον Ιούνιο ή Ιούλιο 2018 για μομφή αντιγραφής από δίπλα (τάχα σού πετούσα λάσπη), εμμένω στην ίδια άποψη. Και προχθές είδα πάλι ενημέρωσή σου καρμπόν απο τού Πρόεδρου. Μεταγενέστερη τυχαίως. Δεν ανακαλώ τίποτα απο αυτά. Φαίνεται ότι θες να μονοπωλείς την ενημερωση στους οίκους και, αν γινόταν, να μην γραφει αλλος.

Εγώ δίπλα λίγες ενημερώσεις ειχα, ενώ εσυ εγραφες κατεβατά για καιρό. Άρα άργησες να τους καταλάβεις. Όσον αφορά διαφημίσεις προγραμματος στα λογής-λογής μαγαζιά, συμφωνώ. Πρεπει ο καθένας να κανει αυτοψία & να μην πιστευει τίς μπαρούφες τους. Και δεν μας ενδιαφέρει άν εφυγες ή σε εδιωξαν. Εγω ανέφερα ακριβώς την αιτία τής αποχώρησής μου (θα μπορουσαν να με διαγράψουν το 2018 οταν ημουν ο πρώτος που ξεσκέπασα την απάτη του "φαινομένου" Βερόνικα Φ86. Ναι βρε, αυτην που επαινούσαν οι πάντες για καιρό). Διότι δεν φοβάμαι νά σπάσω αυγά, ούτε τη ρήξη με μεγαλοσχήμονες.
Θυμάμαι ακόμη το 2017 και 2018 που ειχες θέσει σε χειμερία νάρκη το προφίλ σου εδώ και έγραφες σποραδικές ενημερώσεις με τον κλώνο Kostas-τάδε (νύν nightknight) με το εικονίδιο τού Ναϊτη Ιππότη.

Ευχαριστώ πάντως για τις αβρότητες. Και όντως για το κέφι μου γραφω, ώστε έτσι να έχω ελευθερία.

ΥΓ. Η Λόλα στο Περδίκκα 1 δεν είναι καστανοξανθη, οπως γραφεις, αλλά μελαχρινή με αλογοουρα. Να το διορθώσεις στις μέλλουσες ενημερώσεις.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9